Обговорення:Навчальний проект "Від камінця до ноутбука"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 22:23, 5 березня 2011, створена Ярослава (обговореннявнесок) (Календар історії: нова тема)

Перейти до: Навігація, пошук

Вітаємо новий проект на Вікі! Цікава ідея, значна робота, що об'єднала вчителів і учнів. Але за вимогами конкурсу слід показати ефективність використання ІКТ. Впевнена, що Ваші учні у процесі роботи над проектом створювали онлай ресурси, лишилось лише додати до опису посилання. Можливо це буде віртуальний музей (фотоальбом засобами пікасси, блог тощо), онлайн календар подій і т.і. З повагою, Кузьмінська Олена--Olena K. 09:40, 5 березня 2011 (UTC)

Це щось геть нове!!!!

Дуже уважно передивилася всі матеріали до проекту. Але щоб вчитель сам з учнями створений музей історії ОТ - це радзинка!. І такого музею на Україні більше немає. Я в захваті. Окрім цього всім бажаю передивитись матеріали по роботі над проектом, учнівські роботи та розробки вчителя. Проект мені дуже сподобався. Вчитель Cтеценко І.

Моє враження від проекту

Я працюю вчителем інформатики 6 років. Мені завжди важко розповідати дітям тему про історію створення обчислювальної техніки, та й діти не дуже хочуть слухать важкий до сприйняття матеріал. Але проект, який я передивилася мене вразив. Вчитель не лише напрацював матеріал по темі, але ще й зробив разом з учнями музей. Про такий музей я до цього не чула і нажаль сама не здогадалась його створити. Дуже цікаво мені було передивитись підготовку проектної діяльності учнів. В цьому році я викладала курс проектування, діти важко його сприймали і не все розуміли. Я побачила новий підхід до викладання свого предмета. Наочність - це найкращій спосіб продемонструвати дитині те, що ми так довго розповідаємо. Нащастя я живу в м.Миколаєві і в найближчий час сподіваюся відвідати цей музей. Шарунова Анелина.

Мої враження від проекту

Дуже мало проектів захопило мене, серед них саме цей. Мені сподобалось саме те, що проект створювався вчителем і учнем, і був сумісним, робота над проектом допомогла учням поглибити свої знання з істроії, покращити знання з інформатики, зрозуміти зміст проектної діяльності. Добре видно практичне застосування знань учнів з інформатики, історії, фізики. Я вважаю що ІКТ в цьому проекті використовувалися не лише для навчання, а й для практичної діяльності. Реальним результатом є заснування музею, що мені теж дуже сподобалося. Богдан А. О.

Календар історії

Мені дуже сподобалась ідея викладення подій і фактів саме у такий незвичний спосіб - по місяцях. У підручниках інформатики історія обчислювальної техніки викладена стисло, а в інтернеті вона розпорошена по різним сайтам. Календар історії для учнів, які бажають поглибити свої знання, це дуже важливе джерело інформації. Мені також довподоби те, що календар історії можна редагувати а головне продовжувати, адже обчислювальна техніка вдосконалюється та з’являється нова.