Навчальний проект Тютюри Анни Анатоліївни за темою:"Прямокутники в житті"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук



Буклет

Буклет для батьків

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
буклет
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Буклет

Навчальний предмет

Математика

Навчальна тема

Геометричні фігури та величини

Вік учнів, клас

11-12 років, 5 клас

Стислий опис проекту

Навчальний проект розраховано на учнів 5 класу. Під час роботи над проектом учні записують і пояснюють застосування формули площі прямокутника, квадрата, виконують обчислення значень числових і буквених виразів. Учні узагальнюють отримані знання про площі прямокутних фігур і застосовують їх на практиці, роблять висновок їх застосування в житті.

План вивчення теми

План

План впровадження


Опис оцінювання


Діяльність вчителя та учнів

Учні ознайомлюються з презентацією вчителя Учительська презентація , обговорюють проект і складають план роботи. Щоб виробити внутрішню мотивацію необхідності вивчення теми методом проектів, школярі об’єднуються в творчі групи та розподілять обов’язки на першому етапі роботи.

Учитель організував консультації, зустріч різних груп, учні писали про хід роботи в своєму журналі (спостереження, само-/взаємооцінювання).

Інформація з Інтернету допомогла учням знайти інформацію, зробити висновки, написати звіт, тобто вирішити проблему, яка була в основі проекту.

Учні використовували комп’ютер не тільки для набору тексту(програми Microsoft Office Word, Microsoft Office Power Point), а й як джерело необхідної інформації.

Робота була спрямована на розвиток навичок 21 століття(комунікативні, робота з інформацією, комп’ютерні, життєві та соціальні навички) й навички мислення високого рівня.

Під час розподілу ролей учні самі обрали те, що їм легше виконати, в чому вони зможуть продемонструвати свої знання та вміння. Але вчитель завжди може допомогти скерувати процес, враховуючи особливі потреби кожної дитини.

Крім того, вчитель протягом всього проекту здійснює функцію фасілітатора: його презентація ні є готовим продуктом, а лише частковий приклад і інструкція( див. Приклад учнівської роботи Учнівський блог ), він добирає корисні посилання, щоб поліпшити роботу учнів, здійснює оцінювання Форма оцінювання блогу

Проект надав учням можливість проявити власні вміння і навички – виокремлення потрібних знань з різних джерел інформації,демонстрація досягнень через створення учнівського блогу..

Відомості про автора

  • Фах, навчальний предмет:вчитель математики та інформатики
  • Навчальний заклад:КЗО "Сурсько-Михайлівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Солонянської райдержадміністрації
  • Контактні дані:
  • Місто, область: Дніпропетровська область, Солонянський район, село Сурсько-Михайлівка


Відомості про тренінг


Корисні посилання

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м. Дніпропетровськ, ДОІППО, 16 лютого - 28 лютого 2015