Навчальний проект Синельник Тетяни "Along at home "

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 11:29, 6 листопада 2017, створена Synelnyk Tetiana (обговореннявнесок) (Оцінювання (стислий опис і інструменти))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

"Along at home "

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основи здоров`я. «Безпека в побуті й навколишньому середовищі». Біологія, хімія, фізика.

Вік учнів, клас

6 клас, 12 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект з основ здоров’я пропонує розглянути види небезпек, що існують у побуті та навчитися протидіяти їм або попереджувати їх, а також учні отримують практичні навички вправних дій (наприклад надання першої медичної допомоги), спрямованих на подолання екстремальних ситуацій, що можуть виникнути у побуті та їх наслідків. У кінці проекту учні представляють презентації своєї роботи на електронних або паперових носіях, в залежності від навчальних потреб учнів. Обговорюють свої роботи на спеціально створеному для цього блозі або в соцмережах, проводять самоооцінювання в процесі роботи над проектом та в кінці проекту за спеціальними формами.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Система оцінювання розробляється на всі етапи проекту. На початку проекту включене вхідне оцінювання з метою перевірки готовності розуміння учнями теми. Вхідне оцінювання реалізовано за допомогою таблиці «ЗХД» . Вчитель знайомить учнів з переліком навичок 21 століття та спрямовує учнів на набуття цих навичок та їх самооцінку. Впродовж усього проекту учні використовуватимуть методи для оцінювання, як консультації (on-line); продовження роботи з таблицями З-Х-Д; самостійну роботу учнів з листами оцінювання проекту та кінцевого продукту проекту (само-і взаємооцінювання). На прикінці проекту учні разом з учителем переглядають таблицю "ЗХД" оцінюють та самооцінюють, наскільки записи у колонках 2 і 3 можна співставити та за формою оцінювання учнівського вікі-сайту. Оцінювання навичок спільної діяльності роботи в групі та вклад, який зробив кожен учень в роботу групи і наскільки його вклад був цінним. Учні здійснюють рефлексію щодо формування навичок 21 століття.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери