Навчальний проект Нудьги М.В. з фізичної культури по темі "На вершині Олімпу"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Паралімпійський рух на сучасному етапі

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізична культура, історія, біологія, інформатика

Вік учнів, клас

15-16 років, 10 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

На початку вивчення модуля фізична підготовленість учням пропонується поглибити свої теоретичні знання з теми «Паралімпійські ігри», та виконати учнівський проект за назвою «На вершині Олімпу». Проект включає в себе ознайомлення учнів з параолімпійським рухом в Україні та більше дізнатися про досягнення людей з обмеженими можливостями у спорті. Задати собі питання та відповісти на них. Та самостійно розгадати феномен наших паралімпійців. Працюючи у групах учні дізнаються про історію виникнення параолімпійського руху в світі та в Україні, систематизують знання про олімпійські види спорту та дізнаються які ж спортсмени представляють нашу країну на міжнародній спортивній арені. Учні демонструють свої спостереження та власні висновки щодо параолімпійських ігор на блозі або презентують використовуючи програму PowerPoint(відповідно до їх інформаційних навичок).

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться опитування та оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, розробляти зміст учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання.Учні використовують контрольний список з самоспрямування у навчанні, планування проекту, щоб скоригувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. На початку проекту учням пропонується заповнити таблицю ЗХЯД та асоціативний кущ з теми «Як спорт може допомогти людей з обмеженими можливостями», з метою виявлення рівня знань учнів. Таблиця ЗХД доповнюється впродовж всього проекту. Протягом проекту учні проводять самооцінку за формою оцінювання виконання групових завдань та здатність до критичного мислення відповідно критеріїв оформлюваних вчителем.Наприкінці роботи над проектом учні демонструють свої роботи, оцінюють свою діяльністьза формою оцінювання учнівського блогу або мультимедійної презентації.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

За тиждень до початку роботи над проектом вчитель готує публікацію для учнів про метод проектів та навички 21 століття. І етап.На початку проекту учні ознайомлюються з учительською презентацією в якій представляється ключове запитання: Для чого нам потрібні «інші»? та тематичні питання проекту:Волею чи фізичними можливостями досягається перемога?Чи є перспективним паралімпійський рух в Україні?Успішність паралімпійців. Вклад держави? З метою виявлення рівня своїх знань з теми проекту учні заповнюють таблицю Таблиця «ЗХДЯ» та дошку запитань з теми «Як спорт може допомогти людей з обмеженими можливостями». ІІ етап.Учасники проекту збирають інформацію, проводять соціологічне опитування, та формують власне уявлення про поняттям «Паралімпійські ігри», «Обмежені можливості», «Дефлімпійські ігри». Учні ознайомлюються з законом про авторське право, правилами пошуку інформації в мережі Інтернет, оцінюють власні вміння використовувати веб-ресурси. Результати досліджень учні представляють у вигляді учнівської презентації. Для цього учасники проекту можуть скористатись шаблоном створення презентації, яку запропонував учитель на початку роботи в проекті. ІІІ етап.Учні вивчають потреби людей з обмеженими можливостями та проводять опитування у людей які мають вади та все одно займаються спортом. В процесі дослідження створюють опитувальник. Для визначення рівня власних досягнень у проекті учні користуються формами оцінювання власної діяльності та проводять самооцінювання діяльності в групах. ІVетап.Після закінчення збору інформації,діляться своїми спостереженнями та своїми думками. Учні підсумовують результати дослідження. Свою роботу описують на блозі або презентують за допомогою програми PowerPoint, за бажанням створюють малюнки або колажі, пишуть есе за темою проекту.Вчаться презентувати свою роботу та презентують її перед однокласниками. Підводять підсумки своєї роботи у проекті.

Буклет

Презентація вчителя

Учнівська презентація

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Нудьга Марія

Фах, навчальний предмет

вчитель фізичної культури

Навчальний заклад

Криворізьказагальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №100

Місто\село, район, область

Кривий Ріг, Інгулецький район, Дніпропетровська обл.

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

06-18 листопада 2017

Місце проведення тренінгу

Криворізьказагальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №100

Тренери