Навчальний проект Лісової А.Р. з англійської мови по темі "Королівство туманного Альбіону"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 12:02, 21 листопада 2017, створена Лісова Альона Русланівна (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Королівство туманного Альбіону

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова, історія, інформатика

Вік учнів, клас

6 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект «Королівство туманного Альбіону» включає в себе розвиток в учнів базових лексичних, граматичних, мовленнєвих умінь і навичок на основі узагальнення і поглиблення знань учнів про географію та культуру країни, мову якої вони вивчають. Працюючи у групах, учні діляться знаннями про пам’ятки старовини Великобританії. Потім вони здійснюють пошук інформації в мережі Інтернет, шукаючи відповіді на питання, які ставить вчитель. Учні демонструють набуті знання про історію та культуру Великобританії на блозі або презентують використовуючи програму Power Point.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться опитування та оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення. Перед початком проекту учитель використовує ЗХД таблицю для з’ясування навчальних потреб учнів та їх попередні знання щодо проблеми проекту. Протягом проекту учні проводять самооцінку за формою оцінювання виконання групових завдань та здатність до критичного мислення відповідно критеріїв оформлюваних вчителем. Наприкінці роботи над проектом учні демонструють свої роботи, оцінюють свою діяльність за формою оцінювання учнівського блогу або мультимедійної презентації.

Дошка запитань

Таблиця ЗХД

Контрольний список з самоспрямування у навчанні

Форма оцінювання готовності до критичного мислення

Форма оцінювання учнівської роботи

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком роботи над проектом учитель зустрічається з учасниками проекту за допомогою стартової презентації ознайомлює з темою проекту «Королівство туманного Альбіону». На початковому етапі учитель обговорює з класом ключові питання “What do you know about Great Britain” . Під час обговорення діти визначають напрями своєї роботи. За допомогою вчителя учні об'єднуються в проектні групи та досліджують королівську родину ,знаходять інформацію про визначні місця Великобританії, здійснять віртуальну подорож до Великобританії і ознайомлюють нас за допомогою презентації з географічним положенням, з флорою і фауною, з грошовою одиницею. Впродовж дослідження учні використовуватимуть різні джерела інформації: знаходять інформацію в бібліотеці, в Інтернеті, звертаються за допомогою до вчителя географії. Впродовж проекту учитель консультує учнів, надає індивідуальну допомогу. Результати своїх досліджень учні представляють перед однокласниками. Підводять підсумки своєї роботи у проекті.

Буклет

Учительська презентація

Учнівський блог

Тести

Формуюче оцінювання

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Лісова Альона

Фах, навчальний предмет

вчитель англійської мови

Навчальний заклад

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №100

Місто\село, район, область

м. Кривий Ріг, Інгулецький район, Дніпропетровська область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

06 - 18 листопада 2017

Місце проведення тренінгу

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №100

Тренери

Косач Анастасія Олегівна