Відмінності між версіями «Майданчик для методу "наукового тику"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
Рядок 1: Рядок 1:
 +
'''ІІ етап – Мотиваційний'''
 
   
 
   
 +
Перед учнями ставиться ключове питання і під час проведення мозкового штурму відбувається його обговорення. Вчитель пропонує учням '''презентацію основних питань'''. Щоб перевірити рівень володіння учнями записами основних математичних понять, а учні усвідомили і оцінили свої попередні знання та з’ясувати, що саме вони знають з теми проекту всім класом заповнюють дві перші колонки '''таблиці З-Х-Д (знаю – хочу дізнатися) '''; виконують завдання по заповненню  графічних схем. Учні формують  3 групи,  обирають одну з тем для дослідження; обирають спосіб представлення результату своєї роботи. Вчитель повідомляє, що на сайті проекту створено сторінку для рефлексії, для проведення консультацій on line. Вчитель повідомляє, що використовує доступну учням '''Google-таблицю''', в якій відображається результат просування кожної групи над дослідженням.
 +
 +
* [https://docs.google.com/presentation/d/1FbQZJbOpDh8Z-iYl1tRoLJeChKt_wFeqGvMjxdUG1FA/edit?usp=sharing Презентація основних питань].
 +
* [https://drive.google.com/file/d/0B6TGL3jQ-_8jWk5wTG91NXlkVnM/edit?usp=sharing  План реалізації проекту].
 +
 +
 +
 +
 +
 +
  
  

Версія за 00:01, 18 квітня 2014

ІІ етап – Мотиваційний

Перед учнями ставиться ключове питання і під час проведення мозкового штурму відбувається його обговорення. Вчитель пропонує учням презентацію основних питань. Щоб перевірити рівень володіння учнями записами основних математичних понять, а учні усвідомили і оцінили свої попередні знання та з’ясувати, що саме вони знають з теми проекту всім класом заповнюють дві перші колонки таблиці З-Х-Д (знаю – хочу дізнатися) ; виконують завдання по заповненню графічних схем. Учні формують 3 групи, обирають одну з тем для дослідження; обирають спосіб представлення результату своєї роботи. Вчитель повідомляє, що на сайті проекту створено сторінку для рефлексії, для проведення консультацій on line. Вчитель повідомляє, що використовує доступну учням Google-таблицю, в якій відображається результат просування кожної групи над дослідженням.


Назва проекту

Моэ навчння

Автори проекту

учны 111 Б

Тема дослідження

навчання

Проблема дослідження

Атом.jpg

Гіпотеза дослідження

Мета дослідження

Результати дослідження

Висновки

Корисні ресурси