Лист НЕНЦ про проведення конкурсу Intel-ЕкоУкраїна-2008

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Лист від 23.11.2007 р. за № 185.

Директорам обласних еколого-натуралістичних
центрів (станцій юних натуралістів)

Про проведення Тижня всеукраїнських та міжнародних науково-освітніх проектів "Україна-Європа-Світ 2008"

З метою всебічної підтримки обдарованої молоді, сприяння модернізації змісту науково-дослідницької, пошукової, експериментальної та практичної діяльності учнівської молоді, впровадження інноваційно-освітніх методів і технологій у навчальних закладах України, забезпечення інтеграції вітчизняної освіти і науки у європейський та світовий освітній простір Міністерство освіти і науки України спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді (НЕНЦ) проводить Тиждень всеукраїнських та міжнародних науково-освітніх проектів "Україна-Європа-Світ-2008" (далі - тиждень).

У рамках тижня передбачається проведення конкурсних програм.

Серед них:

  1. з 6 по 8 лютого 2008 року відбудуться:
    1. VІІ Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт-2008» (ecosoft@nenc.gov.ua, komendantov@nenc.gov.ua);
    2. Всеукраїнський конкурс юних раціоналізаторів та винахідників "Природа - людина - виробництво - екологія" (victoriya@nenc.gov.ua);
    3. Всеукраїнський конкурс досягнень юних зоологів-тваринників (fgu@nenc.gov.ua),
  2. з 29 лютого по 2 березня 2008 року:
    1. Всеукраїнський конкурс Intel-ЕкоУкраїна-2008 - Національний етап міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF 2008 (International Science and Engineering Fair) (hope@nenc.gov.ua).

Для участі у перших трьох конкурсних програмах (6-8 лютого 2008 року) запрошуються учні, вихованці загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів за умови подання тез і заявок у роздрукованому та електронному варіантах не пізніше 1 січня 2008 року з обов'язковою вказівкою на конверті назви конкурсу на адресу Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді: 04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19, або за вищезазначеними адресами електронної пошти. Телефон для довідок (044) 430-04-91.

Обсяг тез не повинен перевищувати 6000 друкованих символів (2-3 стор.); шрифт Times New Roman, 14; інтервал - 1,5; формат роботи - Microsoft Word; малюнки, таблиці та інші графічні зображення, а також фото додаються до тез окремо; тези повинні містити прізвище та ім'я автора, місце навчання, клас (курс), назву доповіді, електронну адресу.

Для участі у конкурсі "Intel-ЕкоУкраїна" просимо надсилати тези українською та англійською мовами до 31 січня 2008 року.

Допуск проектів на перші три конкурсні заходи тижня буде здійснений організаційними комітетами під час заочного відбіркового туру, результати якого будуть розміщені на сайті НЕНЦ (www.nenc.gov.ua) до 15 січня, що є офіційною підставою для участі в даних змаганнях. Детальні умови проведення кожного заходу тижня додаються (додаток 1-4).

Переможці перших трьох конкурсних програм, за рекомендаціями експертів, отримують право взяти участь у Всеукраїнскому конкурсі «Intel-ЕкоУкраїна - 2008» з 29 лютого по 2 березня 2008 року за умови відповідності їхніх проектів вимогам національного туру міжнародного конкурсу Intel ISEF 2008.

Проїзд і харчування членів делегацій (у тому числі керівників) - за рахунок відряджаючої організації (з розрахунку: трьохразове харчування - 25 грн., проживання в готелі - від 40 грн./доба для учнівської молоді і 70-100 грн./доба для дорослих).

Умови проведення національного етапу Intel Еко-Україна 2008 Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel® ISEF