Відмінності між версіями «Край, в якому живемо,для нащадків збережемо»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
(Місце проведення тренінгу)
Рядок 56: Рядок 56:
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
  
 +
м. Донецьк, Донецька гімназія № 92
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==

Версія за 18:02, 6 червня 2013


Назва навчальної теми

«Наша Батьківщина — Україна »

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет: природознавство, тема "Моя Батьківщина – Україна" (дослідницький практикум "Що можна зробити для збереження природи у моєму краї?").

Інші навчальні предмети: літературне читання, технології.

Вік учнів, клас

9 - 10 років; 4 клас.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Це проект з природознавства для учнів 4 класу за темою «Край, де ми з тобою живемо, для нащадків збережемо». Метою проекту є розширити знання, вміння та навички за навчальною темою «Наша Батьківщина — Україна », познайомити з проблемами, які стоять перед людством, показати причетність кожної людини до питань охорони навколишнього середовища. Проект передбачає розширення досвіду дітей в екологічно орієнтованої діяльності; формування екологічної культури молодших школярів;придбання досвіду і навичок самостійної роботи, роботи в групі у сфері пізнавальної навчальної діяльності. Проведення власних досліджень, спостережень дозволять узагальнювати, аналізувати і сприяти екологічно грамотній, безпечній для природи і власного здоров'я поведінці. Практична діяльність з охорони і захисту навколишнього середовища дозволить дітям і батькам охороняти, вивчати природу не тільки по книгах, але й за власними спостереженнями. У ході роботи учні досліджують різні способи скорочення, сортування та утилізації відходів. Проект носить комплексний характер: включає в себе і практичну екологічно орієнтовану діяльність, і творчу естетичного змісту діяльність, а також - підтримує інтерес учнів у роботі з комп’ютерними технологіями.

План вивчення теми (вставити файл)

план впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання, впроваджуючи анкетування, таблицю «З-Х-Д». На початку проекту учні заповнюють таблицю «ЗХД» та проходять анкетування , що допомагає вчителю відслідковувати індивідуальні навчальні потреби учнів щодо цієї теми

Впродовж роботи над проектом використовуючи форму оцінювання для роботи в групах, форму оцінювання продуктів проекту, контролюється хід виконання плану роботи в групах щодо виконання проекту. Вчитель спостерігає за роботою учнів, їх спілкуванням, у разі необхідності, за допомогою питань, роздумів, активізує, зацікавлює їх. Наприкінці роботи над проектом в ході проведення творчого звіту, за допомогою листів оцінювання, презентації, самооцінки дослідницької роботи учнів, аналізується підготовленість групи: фото- відео звіти, презентації, вміння учнів обґрунтовано та переконливо довести свою інформацію.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

м. Донецьк, Донецька гімназія № 92

Тренери