Користувач '''Alex2001'''

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 21:31, 11 січня 2014, створена Ksusha27 (обговореннявнесок) (Оцінювання (стислий опис і інструменти))

Перейти до: Навігація, пошук

[

Денисенко Олександр Володимирович

Підпис фото

Регіон: Дніпропетровська область, Криворізький район, с.Новопілля

Місце роботи:с. Новопілля, КЗ "Новопільський НВК"

Посада:Вчитель географії, біології

Мій внесок

Назва навчальної теми

"Де мешкає материк?"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет: географія

Вік учнів, клас

7 клас;

13-14 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Це проект для учнів 7 класу з географії за темою "Географічне положення матеріка. Історія відкриття та освоєння материка". Метою проекту є розширення знання, уміння та навички з навчального курсу "Географія матеріків і океанів", показати залежність усіх компонентів природи материків від географічного положення. Згідно з навчальним планом на вивчення теми у 7 класі відведено по 1-2 години з кожної теми. Проект передбачає на прикладі одного материка навчити учнів використовувати здобуті знання для подальшого вивчення материків, підтримувати інтерес учнів у роботі з комп'ютерними технологіями.

План вивчення теми (вставити файл)

План проекту

План впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж усієї проектної діяльності впроваджуються різноманітні форми оцінювання, направлені на розвиток у учнів навиків мислення вищих рівнів, навиків 21 століття.

На початку проекту для з’ясування рівня знань учнів за темою «Географічне положення материка. Історія відкриття та освоєння материка» перед початком роботи учитель пропонує заповнити ЗХД-таблицю та виконати вхідний контроль. Учні використовують контрольний список планування проекту для самооцінювання свого планування виконання проекту організації співпраці.

Упродовж роботи над проектом учитель спостерігає за роботою учнів, їх спілкуванням, у разі необхідності, за допомогою питань, роздумів, активізує, зацікавлює їх, використовуючи анкети, форми оцінювання виконання групових завдань та продуктів проекту з метою контролю ходу виконання плану роботи в групах з виконання проекту. Учитель постійно проводить оцінювання на основі спостережень за формою оцінювання для дослідження та перегляду продуктів діяльності учнів.

Наприкінці роботи над проектом у ході проведення учнівської конференції за допомогою листів оцінювання, самооцінки дослідницької роботи учнів, аналізується підготовленість групи: фото, відео звіти, презентації, вміння учнів обґрунтовано та переконливо довести свою інформацію.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери

]