Користувач '''Alex2001'''

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 19:57, 11 січня 2014, створена Ksusha27 (обговореннявнесок) (Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети)

Перейти до: Навігація, пошук

[

Денисенко Олександр Володимирович

Підпис фото

Регіон: Дніпропетровська область, Криворізький район, с.Новопілля

Місце роботи:с. Новопілля, КЗ "Новопільський НВК"

Посада:Вчитель географії, біології

Мій внесок

Вік учнів, клас

13 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект призначений для учнів 7 класу при вивченні теми «Взаємодія людини і природи» на уроках географії клас об’єднується в 3 групи – дослідники-географи, археологи, експерти. Результати діяльності груп будуть представлені презентацією (археологи), WIKI-статтею (географи), буклетом (експерти)

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

До початку проекту:

Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань про екологічні проблеми природних комплексів, застосовується Опитувальник з теми «Роль людини у зміні природних комплексів». Окрім цього учні заповнюють в Таблицях «ЗХД» два стовпчика: Знаємо та Хочемо дізнатися.

В ході виконання проекту:

Для оцінювання учнями власного внеску в групову роботу вчитель використовує Контрольний список: вклад в групову роботу. Для самооцінювання учнями ходу їх дослідження використовується Контрольний список процес дослідження.

Після завершення проекту:

Учні створили інтелектуальні продукти. Для оцінювання залучаються і самі учні, об’єднані в групи, які заповнюють Контрольний список для Вікі-сайту та Форму оцінювання мультимедійної презентації. Остаточна оцінка за тему виставляється із врахуванням оцінки за презентацію та WiKI-статтю.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Учнівська Вікі-стаття "Небезпечна природа?"

За тиждень до початку роботи над проектом учитель готує публікацію для учнів та їх батьків про проектну діяльність.


1 урок. Для зацікавлення учнів вчитель готує і представляє свою презентацію, в якій ознайомлює учнів з темою проекту, з ключовим та тематичними питаннями. Для перевірки попередніх знань учнів з теми учитель проводить опитування за допомогою Опитувальника з теми «Вплив людини на природу Землі». Для визначення навчальних потреб учні заповнюють таблиці «ЗХД».

Учні об’єднуються в три групи (за інтересом), в кожній групі по 6 учнів. Кожній групі надаються ролі: географи-дослідники «Ерудити», «Клуб археологів», експертна група. Використовуючи ресурси Інтернету, ЗМІ, довідникової літератури, досліджують вплив людини та природних чинників на зміну природних комплексів.

Результати діяльності «Ерудитів» будуть представлені WIKI-статтею.

«Клуб археологів» готує учнівську презентацію про зміни природних комплексів на Землі на протязі її історичного розвитку.

«Експерти», вивчивши представлені «Ерудитами» та «Клубом археологів» матеріали, повинні представити висновки про те, хто ж викликав різкі зміни в природних комплексах Землі. Результати діяльності експерти представлять у вигляді блогу.

2 урок. Вчитель роздає інструкції, як здійснювати пошукову діяльність, надає дітям Критерії оцінювання продукту діяльності учнів. Учні здійснюють пошук необхідної інформації, використовуючи Інтернет-ресурси, ЗМІ, довідникову літературу. Оцінюють отриману інформацію згідно Критеріїв, що надає вчитель. При використанні матеріалів в проектній діяльності учні вказують посилання на джерело інформації. Учитель надає учням Документ для фасилітації.

3 урок. Працюючи в групах, учні створюють продукт своєї діяльності. Використовуючи Контрольний список: вклад у групову діяльність, учні кожної групи оцінюють себе.

4 урок. Учні завершують свої роботи. Презентують їх. Відбувається рефлексія, оцінювання навчальних досягнень учнів відповідно Контрольного списку для Вікі-сайту та Форми оцінювання мультимедійної презентації.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери

]]

"Взаємодія людини і природи"]