Користувач:Katya kat

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 14:01, 22 червня 2017, створена Katya kat (обговореннявнесок)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Катюхова Катерина

Я працюю секретарем у КЗО "Спеціалізована школа №71 художньо-архітектурного напрямку" Дніпровської міської ради. Роботи дуже багато, але ця робота дає можливість спілкуватися з великою кількістю людей кожного дня.

Люблю подорожувати. Сьогодні мільйони людей проводять свої відпустки і відпочивають, подорожуючи по світу . Вони знайомляться з іншими країнами і континентами, відвідують сучасні міста і доісторичні руїни, вони подорожують для того, щоб побачити світ або просто для зміни обстановки. І це здорово, адже кожній людині цікаво відкрити для себе щось нове, познайомитися з іншими культурами і способом життя, зустріти цікавих людей, спробувати найнеймовірніші страви, почути найрізноманітнішу музику і зробити тисячі фотографій.

Якщо людина, як і я, любить подорожувати, вона зможе дізнатися і побачити багато такого, чого ніколи не дізнаєшся, а тим більше не побачиш, сидячи вдома. Я впевнена, що кращий спосіб вивчати географію – це подорож, а кращий спосіб дізнатися і зрозуміти інших людей – це познайомитися з ними особисто.


Мій блог

Мій сайт

Мій внесок

Корисні посилання

Інструкція користувача сайту Iteach.wiki

Створення та оформлення вікі-статті

Типові проблеми та помилки

Що таке категорії?