Користувач:Юлія Матюха

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Про мене

Студентка-магістрантка 64 групи факультету початкового навчання.

Мої блоги

https://yuliiamatiukha.blogspot.com/

Мій внесок

Тренінг за 10 версією Intel"Навчання для майбутнього". м. Чернігів, 5 вересня - 15 грудня 2017 року

Мої закладки https://drive.google.com/drive/folders/1h2YcjOyBheBbDHXH4a4fRwDpIylqOZ_j

Мої захоплення

Музика, фільми, проводити час з рідними та друзями.

Назва навчальної теми

Сонце – головне джерело життя на землі

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет - я і Україна, допоміжні - природознавство, літературне читання, інформатика.

Вік учнів, клас

1 клас, 6-7 років.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект розроблений для учнів 1 класу на тему: Сонце - головне джерело життя на землі. Проект впроваджений з метою визначення значення Сонця, сонячної енергії в житті живої та неживої природи. Під час виконання проекту учні будуть досліджувати і з’ясовувати значення сонця для неживої природи, рослин, тварин та життя людей. При вивченні теми вчитель об’єднує учнів в 4 групи. 1 група збирає відомості та картинки про значення Сонця для неживої природи. Готує презентацію. 2 група збирає цікаві факти та картинки про значення Сонця для рослин. Робить фотовиставку. 3 група збирає інформацію так картинки про значення Сонця для тварин. Створює власний веб-сайт. 4 група збирає матеріал та картинки про значення Сонця у житті людей. Створює публікацію.

План вивчення теми (вставити файл)

https://drive.google.com/drive/folders/1ir4OMYnaNg6e5gntdLAIMMR7LAtRFTCQ

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Перед початком роботи над проектом, діти проходять тестування для з’ясування рівня обізнаності із цієї теми. Потім учням демонструється учительська презентація, з метою роз'яснення завдання для кожної групи учнів. Упродовж роботи як і після завершення учитель застосовує вербальне оцінювання. Після виконання проекту учнів оцінюють за такими критеріями: розуміння змісту, оформлення, зображення/графіка. І отримують такі вербальні оцінки: молодець, дцже добре, добре та старайся краще. https://docs.google.com/forms/d/1VVRjBhuK03e7LA_4qLBW1sjAcuQl6uJF7ZAfaZjMyao/edit https://drive.google.com/drive/folders/1tjyftLzetz1Mv6KgHcYVb-VtPeV3pUsN https://docs.google.com/forms/d/15_GjpokR6_noUoijgjw6JzmHNdiwMBOW6ak63I1nB3k/edit

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Модуль 3:При вивченні теми вчитель об’єднує учнів в 4 групи.1 група збирає відомості та картинки про значення Сонця для неживої природи.2 група збирає цікаві факти та картинки про значення Сонця для рослин.3 група збирає інформацію так картинки про значення Сонця для тварин.4 група збирає матеріал та картинки про значення Сонця у житті людей. Модуль 4:Вступна презентація допомагає з’ясувати навчальні потреби учнів. Кожен з них пропонує і обирає напрям роботи, який є найбільш цікавий для нього. Модуль 5 і 6:При вивченні теми учні шукають додатковий матеріал користуючись Інтернетом. Там вони знаходять цікаві відомості про Сонце, сонячну енергію , картинки. При виконані проектів користуються програмою PowerPoint, Microsoft Publisher. Модуль 7:Після створення вчителем прикладу учнівської роботи учні будуть використовувати її: опиратись на неї при створенні власної публікації, брати за приклад, звертати увагу на порядок викладання матеріалу. Модуль8:Оцінюються роботи, виступи, публікації учнів, або групи – вербально. Модуль 9:Для учнів, які мають проблеми в навчанні я уточнюю цілі навчання, надаю шаблон виконання проекту. Для обдарованих дітей пропоную індивідуальні завдання: провести власне додаткове дослідження, спостереження; скласти вірш, пісню, казку.

Навчальний заклад

Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка

Місто\село, район, область

Місто Чернігів

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

5 вересня - 15 грудня 2017 р.

Місце проведення тренінгу

Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т. Г. Шевченка

Тренери

Наталія Стрілецька