Користувач:Світлана Крошка

Матеріал з Iteach WIKI

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук
Крошка С.А.

Про мене

Прізвище ім`я по-батькові Крошка Світлана Андріївна

Місце праці Лисичанський педагогічний коледж

Посада викладач, магістр фізичного виховання


Про навчальний заклад

Відокремлений підрозділ Лисичанський педагогічний коледж ДЗ Луганський національний університет імені Тараса Шевченка м.Лисичанськ обл.Луганська

З 2005 року Лисичанський педагогічний коледж є учасником педагогічного експерименту за програмою Intel® "Навчання для майбутнього”, що дозволило нам розширити науково-методичну базу змістовними та цікавими електронними матеріалами, багато з яких відзначені почесними грамотами та сертифікатами Дирекції освітніх програм корпорації Intel. Щороку значна кількість студентів коледжу стають переможцями численних обласних, міжрегіональних та Всеукраїнських конкурсів, що свідчить про системну, грунтовну та всебічну освіту студентів, постійну підтримку молодих вчених у їх наукових пошуках.

За ефективне впровадження міжнародної освітньої програми Intel «Навчання для майбутнього» та сприяння формуванню інформаційного суспільства в Україні Дирекцією освітніх програм корпорації Intel та Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України Лисичанський педагогічний коледж було нагороджено дипломом та грошовим подарунковим сертифікатом на придбання необхідного обладнання для ефективної роботи й реалізації нових наукових ідей.

"Сайт навчального закладу"

Про проект

Навчальний проект передбачав застосування знань з історії фізичної культури, валеології, організації оздоровчої фізичної культури, теорії і методики різних фахових дисциплін, і був пропонований студентам 3 курсу спеціальності «Фізичне виховання». Вік студентів 18-19 років. Проект створений на запити сучасних навчальних програм з предметів професійної та практичної підготовки, тому може використовуватись як у вищому навчальному закладі для студентів 1-4 курсів.

Студенти зібрали та проаналізували освітні ресурси мережі Інтернет, що можуть використовуватися для навчання. Монтували відеоролік використовуючи Movavi Видео Конвертер 10 для опрацювання файлів різних форматів, редактор відео файлів MPEG Video Wizard DVD 5.0. для створення відеороліку. Робота з цими програмами була новою і для вчителів.

Головним результатом проекту стало створення навчального відео та презентації комп’ютерної програми «Спортивна слава України!». В проект увійшли слова з Оди спорту; розкриті основні перемоги українських спортсменів з різних видів спорту; показана велич та краса України. Результати проекту були презентовані під час святкування позанавчального заходу, присвяченого Дню фізкультурника.

Мій внесок

Мої проекти

Навчальне відео "Спортивна слава України"

Мої досягнення

- Лауреат Всеукраїнського конкурсу На кращий стан фізичного виховання, 2006

- Переможець обласного конкурсу-огляду педагогічних освітніх інновацій у формах, методах, технологіях навчання та виховання, 2008

- Краща робота обласного конкурсу-огляду освітніх інновацій Модель системи виховної роботи в сучасному навчальному закладі, 2009

- Студентка Крошка Катерина принесла 3 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, 2010-2011 Луганськ

Мої файли

Мої закладки

Корисні посилання