Комп'ютери бувають різні

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 11:32, 14 червня 2013, створена El.Slokvina (обговореннявнесок) (Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Вік учнів, клас

Стислий опис проекту

Створюючи свої проекти в групах учні будуть виконувати ролі: «науковці», «дослідники», «аніматори», «режисер-постановник», «сценарист», «художник-постановник», «редактор».
Діяльність учнів:
І етап - Учні обговорюють тему проекту, складають план проекту, розподіляють завдання між учасниками.
ІІ етап – учні досліджують матеріали в Інтернеті; добирають матеріали; проводять опитування учнів, вчителів школи та батьків; аналізують результати опитування; вчаться робити і створюють фільм, використовуючи програму Microsoft PowerPoint. ІІІ етап – презентують та захищають свій проект.
1 тиждень учитель демонструє учням вступну презентацію і ставить учням ключове питання "Чи можливе життя без комп’ютерів"; учитель ставить тематичні питання «Що уміє комп’ютер?», «Які бувають комп’ютери?», «Що цікавого знаєте про комп’ютери?», «Де використовуються комп’ютери?». Після обговорення учні заповнюють таблицю З-Х-Д; для попереднього оцінювання учні виконують вправу "Опитування"; учні створюють на комп′ютерах папку Портфоліо_проекту, де будуть зберігати всі необхідні матеріали та створені документи.
2 тиждень учні працюють над презентацією за готовим шаблоном; учні заповнюють форму по оцінюванню презентації; всі учні демонструють та обговорюють результат своєї діяльності в парах та малих групах; вносять зміни з урахуванням порад однокласників; учні працюють з таблицею "З-Х-Д"; учитель з учнями організовують в класі перегляд фільму.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери