Відмінності між версіями «Захист навколишнього середовища»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальні цілі)
(Опис оцінювання)
Рядок 23: Рядок 23:
  
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=
 +
Напочатку виконання проекту учніз найомляться з презентацією вчителя, дізнаються над яким питаннямїм доведеться працювати, яким чином потрібно буде об‘єднатись в групи та як їх робота буде оцінена.
 +
За допомогою вчителя учні відповідають на питання тесту та заповнюють таблицю ЗХД для з‘ясування рівня знань та пробілів у навчанні, які потрібно закрити в процесі виконання проекту. Після чого групи учнів обговорюють план дій на майбутнє та за допомогою вчителя намагаються правильно його оформити та розподілити ролі і час виконання окремих питань.
 +
Щотижня проводиться оцінювання знань, вмінь та навичок учнів за допомогою усного опитування, анкетування та учні доповнюютьтаблицю ЗХД. Учитель здійснює за необхідності коригуючу роботу та допомагає учням йти правильним шляхом.Під час роботи групи обмінюються набутим досвідом, консультуються з учителем та людьми, які займалися цією проблемою раніше. Здійснюють аналіз власних досягнень та досягнень кожноїгрупи.
 +
По закінченню проекту учні складають тест зі знань програмного матеріалу. Захищають свій проект та роблять публікацію на веб-сайті. Оцінювання цих видівр оботи проводиться завдяки формам оцінювання публікації, презентації.  Після чого вчителем підбивається підсумок виконаної роботи і всі учасники проекту отримують остаточні оцінки.
  
 
=Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)=
 
=Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)=

Версія за 16:45, 4 вересня 2012

Назва проекту

Захист навколишнього середовища

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова

Навчальна тема (як записано в програмі)

Навколишнє середовище

Вік учнів, клас

14-15 РОКІВ,9 клас

Стислий опис проекту

При виконанні данного проекту учні об’єднуються в малі групи та виконують пошукову, дослідницьку та демонстраційну роботу.Учитель пропонує тему проекту,ключові питання проекту .На протязі виконання роботи вчитель здійснює контроль над роботою дітей(за допомогою тестів,самооцінювання,взаємоперевірки ).Результатом проекту має бути засвоєння учнями навчального матеріалу згідно з навчальними програмами та Державними освітніми стандартами.

Повний План вивчення теми

https://docs.google.com/document/d/1OIbZRwuTDAS2Rei-oCqjDeEb0_y4igCVeJdmDXVKGhk/edit

Навчальні цілі

Навчаться організовувати та використовувати матеріал для спрямованого вивчення мови; використовувати лінгвістичну і контекстуальну здогадку, опираючись на сюжетну лінію чи; отримаютьпрактичнінавички вести групове обговорення без опори на зразок, використовуючи аргументацію ,переконання .Вміти використовувати отримані навички в повсякденному житті.

Опис оцінювання

Напочатку виконання проекту учніз найомляться з презентацією вчителя, дізнаються над яким питаннямїм доведеться працювати, яким чином потрібно буде об‘єднатись в групи та як їх робота буде оцінена. За допомогою вчителя учні відповідають на питання тесту та заповнюють таблицю ЗХД для з‘ясування рівня знань та пробілів у навчанні, які потрібно закрити в процесі виконання проекту. Після чого групи учнів обговорюють план дій на майбутнє та за допомогою вчителя намагаються правильно його оформити та розподілити ролі і час виконання окремих питань. Щотижня проводиться оцінювання знань, вмінь та навичок учнів за допомогою усного опитування, анкетування та учні доповнюютьтаблицю ЗХД. Учитель здійснює за необхідності коригуючу роботу та допомагає учням йти правильним шляхом.Під час роботи групи обмінюються набутим досвідом, консультуються з учителем та людьми, які займалися цією проблемою раніше. Здійснюють аналіз власних досягнень та досягнень кожноїгрупи. По закінченню проекту учні складають тест зі знань програмного матеріалу. Захищають свій проект та роблять публікацію на веб-сайті. Оцінювання цих видівр оботи проводиться завдяки формам оцінювання публікації, презентації. Після чого вчителем підбивається підсумок виконаної роботи і всі учасники проекту отримують остаточні оцінки.

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

ЗОШ І-ІІІ ступенів№10

Місто\село, район, область

М.Новогродівка

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери