Відмінності між версіями «Голубничий»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Створена сторінка: {{subst:Шаблон:Персональна сторінка}})
 
(Про мене)
Рядок 1: Рядок 1:
  
 
== Про мене ==
 
== Про мене ==
 +
Молодий, енерійний, сповнений сил та свіжих ідей.
 +
Народився в місті Миколаєві 29 липня 1991 року.
 +
В 2011 році був нагороджений дипломом з проекту "серце міста" по ландшафтному дизайну, проект ввійшов в 15-ку кращих.
 +
Являюсь членом молодіжної організації "Стрекоза", вид діяльності організації - отримання грантів на благо міста,молоді та суспільства,
 +
організація співпрацює з Миколаївською облдержадміністрацією.
 +
У 2014 році закінчив Миколаєвський національний аграрний університет, одержав спеціальність інженер механік-педагох, ступінь магістр.
 +
На данний моменти працюю викладачем спецдисципліни в Миколаєвському професійному суднобудівному ліцеї Ім., Героя Радянського Союзу В.О.Гречишникова.
 +
Захоплююсь малюванням та активним спортом.
  
 
== Мої блоги ==
 
== Мої блоги ==

Версія за 13:43, 20 січня 2015

Про мене

Молодий, енерійний, сповнений сил та свіжих ідей. Народився в місті Миколаєві 29 липня 1991 року. В 2011 році був нагороджений дипломом з проекту "серце міста" по ландшафтному дизайну, проект ввійшов в 15-ку кращих. Являюсь членом молодіжної організації "Стрекоза", вид діяльності організації - отримання грантів на благо міста,молоді та суспільства, організація співпрацює з Миколаївською облдержадміністрацією. У 2014 році закінчив Миколаєвський національний аграрний університет, одержав спеціальність інженер механік-педагох, ступінь магістр. На данний моменти працюю викладачем спецдисципліни в Миколаєвському професійному суднобудівному ліцеї Ім., Героя Радянського Союзу В.О.Гречишникова. Захоплююсь малюванням та активним спортом.

Мої блоги

Мій внесок

[Мої файли]

Мої закладки

Мої захоплення