Вікі-стаття з теми "Догляд за кімнатними рослинами

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошукНазва проекту

Догляд за кімнатними рослинами.

Автори проекту

Учні 3 - Б класу

Тема дослідження

Учні будуть спостерігати за ростом рослин, записувати дані в журнал спостережень. Даний проект поєднує чимало проблем, пов’язаних не лише із навчальним предметом. Під час роботи над проектом учні початкових класів заглибляться в проблеми зв’язані з географією та історією і місцем походження і кліматичними умовами росту окремих рослин, її особистої відповідальності як за власне здоров’я та здоров’я інших людей. Під час роботи над проектом учні познайомляться із результатами досліджень з чинниками, які впливають на ріс і розвиток рослин, систематизували причини, які приводять до зниження росту рослин чи навіть їх загибелі, визначать фактори, які допомагають ефективно вирощувати здорові кімнатні рослини. Окрім цього, робота над проектом сприятиме формуванню у школярів розвитку естетичних цінностей, любові до природи рідного краю, виробленню бажання самостійно систематично доглядати за кімнатними рослинами.

Проблема дослідження

Давайте припустимо, який вигляд будуть мати квіти якщо їх поливати 1 раз на тиждень, 1 раз на два тижні та 1 раз на місяць. Нас цікавить, яким буде кінцевий результат.Який саме вигляд матимуть квіти після такого поливу.

Гіпотеза дослідження

Давайте припустимо, який вигляд будуть мати квіти коли їх будемо поливати 1 раз на тиждень,1 раз на два тижні, 1 раз на місяць. Яким саме буде їх вигляд.

Мета дослідження

Ми повинні дослідити вплив різних чинників і зовнішнього середовища на ріст і розвиток кімнатних рослин. Ми переконаємося як освітлення частота поливів та наявність повітря впливають на розвиток і життя рослин. Ми повинні в цьому переконатися самі.

Результати дослідження

Ми переконалися, що полив має велике значення для росту і розвитку рослин. Ми дослідили, що квіти, які ми поливали 1 раз на місяць зазнали найбільших змін. У них пожовтіли і зів'яли листочки. Ось результати наших осліджень: Фото - так виглядають рослини, які ми поливали 1 раз на тиждень. Фото - так виглядають рослини, які ми поливали 1 раз на два тижні. Фото - так виглядають рослини, які ми поливали 1 раз на місяць. Ми дослідили і переконалися, що полив має надзвичайно велике значення.

Висновки

Працюючи над проектом ми дізналися, що на рослини по різному впливає полив.Одні рослини такі як кактуси не змінилися навіть тоді,коли їх поливали рідко. Пеларгонії зів'яли .

Корисні ресурси