Вікі-стаття:"Всесвітня павутина Інтернету"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 11:47, 19 грудня 2012, створена Фіронова Інна Володимирівна (обговореннявнесок) (Назва проекту)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

"Всесвітня павутина Інтернета"

1346933390.jpg

Автори проекту

Учні 9 класу.

Тема дослідження

Розглянути властивості Всесвітньої павутини Інтернет, класифікувати основні сервіри мережі Інтернет. Опрацювати одну із послуг - всесвітню павутину. Тема передбачена для учнів 9 класів. Використання мережі Інтернет передбачено на протязі всього навчального процесу.

Проблема дослідження

Дослідити, як учні використовують на уроках сервіси мережі Інтернет, зокрема всесвітню павутину.

Гіпотеза дослідження

Гіпотеза дослідження полягає у тому що вплив засобів масової інформації набуває ефективності,якщо здійснюється послідовно. Необхідно дослідити: -Вивчити вплив засобів масової інформації; -Визначити позитивні і негативні особливості впливу Інтернету.

Мета дослідження

Учні при опрацюванні теми будуть знати еволюцію розвитку комп’ютерних технологій, зберуть матеріали про застосування Всесвітньої павутини Інтернету в різних сферах діяльності людини, дослідять можливості мережі Інтернет, розроблять поради учням по безпечному користуванні комп’ютером та по використанню комп’ютерів у навчанні. Учні вдосконалять свої вміння досліджувати та узагальнювати зібрані матеріали. Вмітимуть створювати та оцінювати публікації та презентації з допомогою Інтернет-ресурсів. Вчитимуться використовувати елементи оцінювання для оцінки діяльності своїх товаришів. Вмітимуть працювати з Всесвітньою павутиною Інтернета.

Результати дослідження

Висновки

В результаті даної діяльності школярі навчилися правильно використовувати комп’ютери у навчанні та побуті з всіма можливостями мережі Інтернет. Очікувані результати: розвиток в учнів навичок, необхідних для використання комп’ютерних технологій у навчанні, комунікативних навичок; розвиток навичків креативного мислення; вміння вирішувати соціальні проблеми, що виникають при використанні комп’ютера; формулювати свою думку.

Корисні ресурси