Відмінності між версіями «Всесвіт веб-розробки»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Як швидко створити веб-сайт)
Рядок 52: Рядок 52:
  
 
==Як швидко створити веб-сайт==
 
==Як швидко створити веб-сайт==
Створення сайту – дуже складний процес.  Нами накопичений великий досвід у наданні допомоги користувачам Інтернета на ранньому етапі створення сайту.
+
[https://docs.google.com/file/d/0B4tcDRy9ruLCQktjNFR3VDhfeDA/edit?usp=sharing Туторіал створення веб-сторінки за допомогою мови розмітки гіпертексту HTML]
 
+
У результаті, нами був вироблений простий план, який полегшує завдання підготовчої роботи. Для швидкого створення сайту необхідно дотримуватися наступного алгоритму:
+
 
+
Визначення цілей і завдань, які повинен виконувати Ваш сайт.
+
 
+
Визначається мета, заради якої створюється сайт, виходячи з цього визначаються завдання сайту і його цільова аудиторія. Від цього етапу залежить уся подальша діяльність по роботі над сайтом: створення структури сайту, дизайн (оформлення), інформаційне наповнення
+
 
+
Збір та підготовка інформації.
+
 
+
Збір та підготовка контенту (наповнення) сайту. Цю роботу керівник може легко перекласти на менеджерів.
+
 
+
Визначення логіки сайту і складання технічного завдання.
+
 
+
Передбачуваний обсяг інформації аналізується і організовується в розділи, підрозділи, додаткові сервіси. Приділяється увагу дизайну і контенту головної сторінки. Обговорюване записується в технічне завдання.
+
 
+
Створення дизайну сайту.
+
 
+
Створюється графічне представлення головної і внутрішніх сайту. Графічне подання дозволяє узгодити дизайн і структуру сайту.
+
 
+
Створення програмного забезпечення сайту.
+
 
+
Проводиться паралельно з промальовкою дизайну, згідно з технічним завданням. Заощаджуємо дорогоцінний час.
+
 
+
Наповнення матеріалом і налагодження сайту.
+
 
+
Проводиться наповнення вихідними матеріалами (текст + графіка), перевірка роботи сайту. Проводиться робота з навчання менеджерів управління сайтом (у разі створення динамічних сайтів).
+
  
 
==Що таке сайт?          [[Файл:ol213ol7.jpg|400 px|thumb|left]]                                  ==                                 
 
==Що таке сайт?          [[Файл:ol213ol7.jpg|400 px|thumb|left]]                                  ==                                 

Версія за 13:18, 19 квітня 2013Назва проекту

Ol213ol11.jpg
Всесвіт веб-розробки

Короткий опис проекту

Автори проекту:

Малихін Володимир

Анзійчук Єлизавета

Гуджал Ольга

Ненюк Вдадислав

Мудрак Анна

Куліненко Марина

Танцюра Аліна

Тягнирядно Сергій

Тема дослідження

Проектна робота на тему:Всесвіт веб-розробки.

Ключове питання:

 Скільки потрібно ,,цегли” для розробки веб сайту?

Тематичне питання:

 Як створити веб сайт?

Змістові питання,що ставились у ході роботи:

 Шо таке сайт?
 Хто створив перший сайт?
 Якими бувають сайти? 
 Що таке двигун сайту?

Проблема дослідження

Складність, яка прослідковується в процесі створення веб-сторінок, сайтів за допомогою HTML та інших Інтернет ресурсів для створення сайтів.Недостатня кількість знань,необхідних для створення власної тематичної веб-сторінки або сайту, обмежує можливості Інтернет користувача, який прагне створити свою персонально сторінку в мережі Інтернет. Згідно з результатами опитування, проведеного серед школярів НВК Долинська гімназія загальноосвітня школа I-III ступенів №3, було встановлено, що більшість школярів середньої та старшої школи мають бажання створити персональні сайти або тематичні веб-сторінки на основі мови розмітки гіпертексту HTML,але низький рівень знань у сфері веб-розробок не надає їм такої можливості.

Мета дослідження

Метою дослідженне було виявити наскількі люди обізнані в сфері веб-розробок.Проананалізувати результати і надати корисні поради по створенню веб-сторінок.Також в ході роботи кожен з учасників проекту створював призетнації,відео-ролики в який зазначалися покрокові дії при створені веб-сайтів.Наш проект надає змогу людям швидко опрацювавши матеріал,поринути у величний всесвіт веб-розробок.


Як швидко створити веб-сайт

Туторіал створення веб-сторінки за допомогою мови розмітки гіпертексту HTML

Що таке сайт?
Ol213ol7.jpg

Сайт (від англ.website, місце, майданчик в інтернеті), (також зустрічається застаріла назва веб-сайт) — сукупність веб-сторінок, доступних у мережі (Інтернеті), які об'єднані як за змістом, так і навігаційно. Фізично сайт може розміщуватися як на одному, так і на кількох серверах Сайтом також називають вузол мережі Інтернет, комп'ютер, за яким закріплена унікальна ІР-адреса, і взагалі будь-який об'єкт в Інтернеті, за яким закріплена адреса, що ідентифікує його в мережі (FTP-site, WWW-site тощо). Набір зв'язаних між собою інформаційних онлайнових ресурсів призначених для перегляду через комп'ютерну мережу за допомогою спеціальних програм —браузерів.Веб-вузол може бути набором документів в електронному вигляді, онлайновою службою.


Історія Перший у світі сайт info.cern.ch з'явився в 1990 році. Його створив Тім Бернерс-Лі — батько сучасного інтернету. Автор опублікував на своєму сайті опис нової технології WWW (World Wide Web), оснований на протоколі передачі даних HTTP, системі адресації URI і мові розмітки HTML. Також на ресурсі було описано принципи встановлення та роботи серверів і браузерів.Сайт став першим у світі інтернет-каталогом, на якому Тім Бернерс-Лі розмістив гіперпосилання на інші інтернет-ресурси, що розпочали своє існування.


Ol213ol6.jpg


Корисні посилання

Наш Блог

Опитування "Що я знаю про веб-сторінки"