Відмінності між версіями «Виховний проект "More than Toys" (Більше ніж іграшки)»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Етапи реалізації проекту)
(Етапи реалізації проекту)
Рядок 58: Рядок 58:
 
|Пошуковий
 
|Пошуковий
 
|
 
|
*Пошук,збирання,відбір з різних джерел (Інтернет, література, зйомка, анкетування, інтерв'ювання батьків, інших членів родини та членів місцевої громади,місцевих майстрів) інформації про історію та походження національних іграшок , матеріалів, з яких вони виготовлені, цікаві факти, народні пісні, вірші про них, легенди, забобони, пов'язані з ними, і т.д..
+
*Пошук,збирання,відбір з різних джерел інформації про історію та походження національних іграшок , матеріалів, з яких вони виготовлені, цікаві факти, народні пісні, вірші про них, легенди, забобони, пов'язані з ними, і т.д.(Інтернет, література, зйомка, анкетування, інтерв'ювання батьків, інших членів родини та членів місцевої громади,місцевих майстрів).
 
|
 
|
 
#
 
#

Версія за 19:03, 4 вересня 2013


Назва проекту

More than Toys. Explore and Unite. (Більше ніж іграшки. Досліджуйте та об"єднуйтесь)

Автор проекту

Кононенко Олена Володимирівна, вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель".

Номінація

Успішний виховний проект

Клас та вік учнів, які брали участь у проекті

10-12 років

Термін реалізації проекту

4 місяці

Мета проекту

Розвиток і виховання полікультурної особистості, здатної і готової здійснювати продуктивне міжкультурне і міжособистісне спілкування, представляти вітчизняну культуру і пізнавати іншомовну культуру в процесі діалогу культур.

Анотація до проекту

В наш час глобальна урбанізація суттєво впливає на спосіб передачі культурної спадщини та традиційного народного мистецтва зокрема. Будучи невід'ємною частиною традиційного народного мистецтва, етнічні іграшки є унікальним виявом довгої національної історії, національного духу і культурної спадкоємності. У рамках цього проекту ми сподіваємося зрозуміти традиційне народне мистецтво створення іграшок. Ми привертаємо увагу і підвищуємо обізнаність громадськості про важливість відродження та збереження традиційного народного мистецтва. Роблячи це дослідження, ми сподіваємося поділитися частиною української культури та дізнатися більше про історию та культуру інших народів світу.

Опис проекту

Крок 1: Учні використовують різні джерела, в тому числі Інтернет, літературу, зйомку, анкетування, інтерв'ювання батьків, інших членів родини та членів місцевої громади,місцевих майстрів щоб дізнатися інформацію про національні іграшки, з точки зоруісторії та походження, матеріалів, з яких вони, як правило, зроблені, цікаві факти, народні пісні, вірші про них, легенди, забобони, пов'язані з ними, і т.д..

Крок 2: Отримані загальні матеріали досліджень систематизуються, аналізуються та презентуються, використовуючи MS Word / PP / малюнки/ блоги / відео / E-mail.

Крок 3: Виготовлення народної іграшки з використанням найпростіших матеріалів, таких як папір, нитки, солома або навіть пластикові пляшки та малюнкової, фото, відео чи PP інструкції по її виготовленню.

Крок 4: Обмін інформації з школами партнерами різних країн через Інтернет ( відео-листи, скайп конференції, електронні листи, іт.п.) та пошту. Створення шкільних експозицій народних іграшок світу та віртуальної галереї на проектному сайті.

Основні завдання проекту

Механізм реалізації проекту

Очікувані результати проекту

Етапи реалізації проекту

Номер Етап Завдання
1. Організаційний
  • Ознайомлення з ідеєю проекту та складання плану роботи
  • Пошук зарубіжних шкіл-партнерів для участі у проекті
  • Отримання згоди батьків на участь у проекті
  • Бесіда про дотримання авторських прав
2. Пошуковий
  • Пошук,збирання,відбір з різних джерел інформації про історію та походження національних іграшок , матеріалів, з яких вони виготовлені, цікаві факти, народні пісні, вірші про них, легенди, забобони, пов'язані з ними, і т.д.(Інтернет, література, зйомка, анкетування, інтерв'ювання батьків, інших членів родини та членів місцевої громади,місцевих майстрів).
3. Систематизація та обмін інформацією
  • Аналіз,систематизація та відбір отриманих змістовних та ілюстративних матеріалів
  • Презентація матеріалів дослідження з використанням MS Word / PP / малюнків /фото
  • Обмін інформацією з школами-партнерами учасниками проекту (Білорусія,Індія,Індонезія,Пакістан,Румунія,Росія,США,Тайвань,Турція) через Інтернет ( відео-листи, скайп конференції, електронні листи, і т.п.) та пошту.
4. Практичний
  • Виготовлення народних іграшок для дітей школи-інтернату та місцевого історичного музею
  • Наповнення контентом Інтернет-сторінки
  • Створення віртуальної галереї на проектному сайті
5. Представлення результатів
  • Організація шкільної виставки "Іграшки народів світу"
  • Презентація проектних сайтів
  • Обговорення результатів проекту онлайн з учасниками з Тайваню, Пакистану, Турції, Індонезії


Які результати одержали учні в проекті?

Наш фотоальбом

Web-сторінка проекту:

[1]

Використані матеріали

Список використаної літератури

Інтернет-ресурси

Відгуки про проект