Вики статья проектной деятельности учащегося

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 20:48, 20 червня 2012, створена Naduha (обговореннявнесок) (Результаты исследования)

Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

Податки усім нам потрібно платити, щоб в країні могли краще жити

Автори проекту

учні групи 8 професія “Кравець. Закрійник", ПТУ №12 міста Бердичева

Тема дослідження

Історія виникнення податків

Проблемный вопрос (вопрос для исследования)

Історія виникнення та розвиток податків та податкової системи вцілому

Гипотеза исследования


Впровадження в навчально-виховний процес методу дослідницької роботи з використанням архівних даних, нормативних документів сприяє розвитку пізнавальної діяльності,активності.Вирішальною перевіркою істинності гіпотези є досвід, практика.

Цели исследования

Методологічні засоби, завдяки яким ставлять і вирішують ті чи інші дослідницькі задачі, відображають масштаби, значення і складність проблеми, характеризують рівень наукової, духовної та культурної зрілості дослідників. Із цього погляду, роздуми про сутність і призначення податків мають довгу історію: тут і тексти Святого Письма, і твори художньої літератури, і офіційні документи, і, звичайно, наукові трактати та міркування спеціалістів. Все це і є основною темою для дослідження і потребує поглибленого вивчення.

Результаты исследования

З одного боку наука про податки – окрема галузь фінансової науки. В цьому напрямку вона розвивається за принципом “знати все більше про все менше”, маючи характер вузько спеціалізованого знання про податкову систему і/або про окремі податки. В іншому сенсі податкова наука – галузь суспільствознавства, що розглядає оподаткування в контексті знання про людей, суспільство, економіку і державу, тобто відноситься до гуманітарних наук. У гуманістичному аспекті податки інтерпретуються як поставлений на службу інтересам людини фінансовий ресурс, що знаходиться в розпорядженні держави.

Вывод

Більшовики прагнули знищити селянство - осередок українського національно-визвольного руху Після голодомору український народ був деморалізованим і радянська влада вирішила. що з українським національним рухом покінчено. Але цього не сталося. Історія показала, що український народ знайшов в собі сили для розбудови власної держави. Сьогодні ми повинні пам'ятати, що без власної національної держави, без національної еліти, національної ідеї та народу, який може вистоювати свої національні інтереси нація не може існувати.

Полезные ресурсы

EBSCO: електронна бібліотека, розділ “періодика”

http://www.pravda.com.ua/

http://www.24news.in.ua /

http://www.meta.ua/

Другие документы