Відмінності між версіями «Вики статья проектной деятельности учащегося»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Полезные ресурсы)
(Полезные ресурсы)
Рядок 33: Рядок 33:
 
EBSCO: електронна бібліотека, розділ “періодика”
 
EBSCO: електронна бібліотека, розділ “періодика”
  
www.pravda.com.ua
+
http://www.pravda.com.ua/
  
www.24news.in.ua  
+
http://www.24news.in.ua /
  
www.meta.ua
+
http://www.meta.ua/
  
 
== Другие документы ==
 
== Другие документы ==

Версія за 10:30, 15 травня 2012

Назва проекту

Біль пам’яті

Автори проекту

учні групи 8Б професія “Оператор комп'ютерного набору”, �“Конторський службовець” Бердичівського професійного аграрного ліцею

Тема дослідження

Біль пам"яті

Проблемный вопрос (вопрос для исследования)

Чи впливає минуле на наше майбутнє?

Гипотеза исследования


Впровадження в навчально-виховний процес методу дослідницької роботи з використанням архівних даних, нормативних документів сприяє розвитку пізнавальної діяльності,активності.Тема голодомору 1932-1933р. здатна об'єднати різні покоління людей і є актуальною в зв’язку з підготовкою до 75 річчя голодомору.

Цели исследования

Дослідити територіальні рамки, демографічні втрати в рідному краї 1932-1933р.,провести опитування серед членів родини, знайомих, проанкетувати працівників ліцею, знайти очевидців тих подій і взяти інтерв’ю.

Результаты исследования

Вже сьогодні можна ствердити: українці всього світу незалежно від політичних чи ідеологічних вподобань, релігійної приналежності та місця проживання об'єдналися, аби віддати належну шану пам'яті мільйонам жертв Голодомору-геноциду. Таким чином ми підтвердили важливість національної пам'яті, яка не може залежати від мінливої політичної кон'юнктури.

Вывод

Більшовики прагнули знищити селянство - осередок українського національно-визвольного руху Після голодомору український народ був деморалізованим і радянська влада вирішила. що з українським національним рухом покінчено. Але цього не сталося. Історія показала, що український народ знайшов в собі сили для розбудови власної держави. Сьогодні ми повинні пам'ятати, що без власної національної держави, без національної еліти, національної ідеї та народу, який може вистоювати свої національні інтереси нація не може існувати.

Полезные ресурсы

EBSCO: електронна бібліотека, розділ “періодика”

http://www.pravda.com.ua/

http://www.24news.in.ua /

http://www.meta.ua/

Другие документы