Вики-статья проекту "Інновації в готельному господарстві та туристичній діяльності"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 11:06, 13 лютого 2013, створена NashaMila2013 (обговореннявнесок) (Результаты исследования)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Плісняві гриби і віруси

Автори проекту

Учні І курсу, які навчаються за професією "пекар, кондитер"

Тема дослідження

 Мікросвіт навколо нас

Проблемный вопрос (вопрос для исследования)

Який вплив на розвиток людства мають плісняві гриби, віруси, бактерії?

Гипотеза исследования

Мікроскопічні організми впливають на життя людей набагато більше ніж нам здається. Від знання про їх життя, способів захисту, профілактики залежить наше здоров'я і життя.

Цели исследования

Які мікроби викликають інфекційні хвороби?

В яких місцях проживання людини найчастіше можна захворіти на інфекційну хворобу?

Які заходи профілактики?

Як речовини речовини використовують для дезінфекції?


Результаты исследования

Віруси і мікроби з'явилися на планеті набагато раніше людини. Причому своєю чисельністю мікроорганізми у багато разів перевершують людський рід, більш того, сама людина на 90% складається з мікроорганізмів. Щодня людина стикається з більш ніж 60 тисячами типів мікробів, але, на щастя, тільки близько 2% з них є небезпечними для людського організму. Найчастіше спалахи інфекційних захворювань виникають сезонно, але є мікроби, які ховаються в місцях, де їх найменше чекають. Виходить, щоб попередити ураження нашого організму мікробами, ми завжди повинні бути напоготові і використовувати найрадикальніший метод боротьби з ними: частіше мити руки. І правда, 80% інфекційних захворювань передається саме через руки. Мікроби і віруси заполонили собою всю середовище проживання людини, перераховувати їх улюблені місця можна без зупинки (адже ми не згадали ще про телефони, пульти дистанційного управління, ручки для писання, клавіатури, вимикачі, кондиціонери та інш.). Ми можемо жити разом з ними цілком мирно, не заважаючи один одному, якщо дотримуватися певних правил. І ще раз хочеться повторити найголовніше правило - завжди мийте руки після прогулянки, після відвідування громадських місць, після контакту з улюбленими мікробами поверхнями. А ще зміцнюйте імунітет, щоб він міг витримати будь-який вплив хвороботворних мікробів. Шкідливі речовини, що виділяють будівельні матеріали перераховані у таблиці:

Tablitsa1.jpg

Виникає цілком закономірне питання: як вибрати матеріал, щоб зберегти своє здоров'я? Що потрібно враховувати при покупці будівельного матеріалу?

Насамперед:

1. Продукція повинна мати санітарно-епідеміологічним висновком. Ця вимога стосується абсолютно всієї продукції, яка реалізується на будівельних ринках і в магазинах. Такий сертифікат видається після дослідження матеріалу, в ході якого виявляється його відповідність санітарним нормам і безпеку для здоров'я.

2. Матеріали не повинні бути джерелом специфічного запаху в приміщенні. Якщо відчувається, що матеріал видає неприємний «хімічний» запах, швидше за все, він виділяє токсичні речовини. Поганий запах - це своєрідний «індикатор», що дозволяє припустити, що товар може бути небезпечний для здоров'я.

3. Більш надійна продукція відомих фірм Перед походом на ринок або в магазин за будівельними матеріалами непогано провести аналіз інформації: з'ясувати, які фірми є провідними у виробництві тих чи інших матеріалів, яка продукція відповідає екологічним вимогам і вашим запитам, а після здійснити порівняння цін.

Image007.jpg

Отже, щоб бути здоровим та зберегти здоров'я своїм близьким, потрібно віддавати перевагу екологічно чистим матеріалам.

Вывод

Правильно зроблений вибір - запорука нашого здоров'я!

Полезные ресурсы

Будівництво та ремонт [1]

Будівництво та ремонт в Україні [2]

Другие документы