Відмінності між версіями «Бізнес ідея виставки-продажу Олесі»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
Рядок 36: Рядок 36:
  
  
----
 
  
=Відомості про авторів=
+
==Відомості про авторів==
Нештун Олеся
+
 
 
==Імена, прізвища==
 
==Імена, прізвища==
 
== Навчальний заклад==
 
== Навчальний заклад==

Версія за 20:06, 29 серпня 2012

Орігамі – найцікавіша з технік

Стислий опис бізнесу (резюме)

Орігамі – найцікавіша з технік Эта увлекательная техника — создание объёмных фигур из модулей, например, из треугольных модулей оригами, придуманых в Китае. Целая фигура собирается из множества одинаковых частей (модулей). Каждый модуль складывается по правилам классического оригами из одного листа бумаги, а затем модули соединяются путем вкладывания их друг в друга. Появляющаяся при этом сила трения не даёт конструкции распасться.


Як зробити орігамі. и задумалися як зробити орігамі, чи шукаєте схеми орігамі в інтернеті? Тоді ця стаття для Вас. Ви дізнаєтеся про історію орігамі, прочитаєте про модульне орігамі, ознайомитеся із технікою орігамі та побачите схеми як зробити орігамі самостійно.

Історія Орігамі. Існує безліч версій походження орігамі. Але можна сказати точно, що це мистецтво здебільшого розвивалося в Японії. Проте, незалежні традиції складання з паперу, хоч і не настільки розвинені, як у Японії, існували серед також в Китаї, Кореї, Німеччині та Іспанії. Орігамі стало важливою частиною японських церемоній вже до початку періоду Хей’ан. Самураї обмінювалися подарунками, прикрашеними носи, свого роду символами удачі, що були складені з паперових стрічок. Складені з паперу метелики використовувалис я під час святкування весіль і означали нареченого і наречену. У 1960-х мистецтво оригамі стало поширюватися по всьому світу, першим отримало розповсюдження модульне орігамі, а потім і численні течії, включаючи кірігамі. На даний момент орігамі перетворилося по-справжньому в міжнародне мистецтво. Модульне орігамі. Кусудама Одним з популярних різновидів орігамі є модульне орігамі, в якому ціла фігура збирається з багатьох однакових частин (модулів). Кожен модуль складається за правилами класичного орігамі з одного аркуша паперу, а потім модулі з’єднуються шляхом вкладання їх один в одного, а сила тертя, що з’являється при цьому, не дає конструкції розпастися. Одним з найбільш часто зустрічаються об’єктів модульного орігамі є Кусудама, об’ємне тіло кулястої форми. Модульне орігамі передбачає наявність багатьох однакових модулів (останні, правда можуть бути різних типів). У цьому різниця модульного орігамі від більш загального випадку многолистного орігамі, де ідентичність модулів не істотна. Використання клею та інших засобів з’єднання не допускається, модулі тримаються лише за рахунок сили тертя. Залежно від способу з’єднання модулів між собою можна отримати ту чи іншу конструкцію. Моделі модульного орігамі можуть бути як плоскими, так і тривимірними. Перші зазвичай представлені багатокутниками (їх називають підставками), зірками, вертушками і кільцями, другі ж – правильними багатогранниками або їх композиціями. 1. Як зробити тюльпан:

2. Як зробити стаканчик:


Ринкові дослідження

Маркетингова стратегія

Основна діяльність

Організаційна структура

Перспективи розвитку

Фінанси

Відомості про авторів

Імена, прізвища

Навчальний заклад

==Місто\село, район, область==м.МелітопольТекст, що відображається на екрані