Андрєєва Зінаїда Павлівна

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 13:14, 2 червня 2012, створена Zinaida (обговореннявнесок) (Фах, навчальний предмет)

Перейти до: Навігація, пошукНазва навчальної теми

Що таке «Гарні манери»?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Етика, Українська мова та література, природознавство

Навчальна тема (як записано в програмі)

«Як і чому виник етикет. Що таке церемонії, звичаї, традиції, етикетні кодекси. Які манери вважаються гарними».

Вік учнів, клас

5клас 10-11 років

Стислий опис

Навчальний проект міститиме всі загальні поняття які потрібні при вивченні даної теми, а саме: Учні повинні засвоїти ці поняття, навчитися користуватися цими поняттями у повсякденному житті. В процесі складання проекту учні об’єднуються у 3 групи. Кожна група працює над конкретною проблемою і результати представляють у вигляді учнівської презентації, твору або цікавої казки за темою «Гарні манери». В ході роботи буде проведене об’єднання учнів в групи. По закінченні проекту проводиться Парад “Шкільний дрескод”.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Формувати навички ефективного пошуку в бібліотеці, печатних виданнях, Інтернеті текстів та малюнків. Учні зможуть переконливо презентувати (“гарні манери” та звичаї, традиції українського народу), Навчити • відбирати відповідні до теми, малюнки для ілюстрацій • оцінювати власні вчинки та вчинки інших з погляду їх суспільної значущості. • складати Словник термінів (привітності, доброзичливості, делікатності, гідності, благородства, скромності) • презентувати результати роботи у проектті перед аудиторією,

Створити • презентацію засобами мультимедія, яка демонструє переконливі факти для аргументації думок. • твори або казки, які аргументовано доводили б свою думку, використовуючи повні речення

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Робота над проектом починається з презентації вчителя та анкетування учнів з метою об’єднання в групи. Складаються критерії оцінювання майбутніх робіт учнів, за якими відбувається контроль і самоконтроль в групах.Перед початком роботи учні знайомляться з даними критеріями.Після завершення роботи над проектом проходить захист розробленої презентації. Тут в першу чергу оцінюється вміння аргументовано виступати перед аудиторією, брати участь в обговоренні, задавати питання, стислість і повнота виступів, грамотність, творчий підхід.Заключним кроком роботи над проектом планується Парад мод «Шкільний дрескод».

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Перше заняття Перший тиждень Учні  Учні  Знайомство з критеріями оцінювання проекту.  пошук інформації в Інтернеті;  опрацювання друкованих видань;  проведення опитування однолітків;  аналіз отриманої інформації; Другий тиждень  узагальнення отриманої інформації;  написання творі або казок про Гарні манери  підготовка презентації про роботу над проектом;  підготовка до захисту проекту;  презентація власного продукту  проведення Параду мод «Шкільний дрескод».

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Андрєєва Зінаїда Павлівна

Фах, навчальний предмет

інженер-математик, інформатика

Навчальний заклад

Шахтарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

Місто\село, район, область

М.Шахтарськ, Донецька область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

28.05.-02.06.2012

Місце провведення тренінгу

М. Донецьк, Донецький ІППО

Тренери

Герман Артем Юрійович