''Портфоліо з теми: Життєві принципи козаків у сучасності''

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 09:30, 20 червня 2012, створена Pavluchenko Nina (обговореннявнесок) (Опис оцінювання)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

" Життєві принципи козаків у сучасності "

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Література, історія.

Навчальна тема (як записано в програмі)

«Історичне минуле в літературі. М.В. Гоголь повість «Тарас Бульба»

Вік учнів, клас

7 клас 12-13 років

Стислий опис проекту

«Життєві принципи козаків у сучасності», 7 клас, «Історичне минуле в літературі. М.В. Гоголь повість «Тарас Бульба». Під час роботи над проектом учні проводять дослідження, анкетування, обробка отриманої інформації з додатковоїлітератури та інтернету. В малих групах учні поділяються на ролі:вчений-дослідник, журналіст, статистик, дизайнер, редактор. Наприкінці свого дослідження учні презентують результати свого дослідження.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Ознайомляться з історією розвитку козацтва, з етапами боротьби українського народу за рідну землю, з побутом і звичаями запорожців на основі тексту повісті. Вивчать творчий спадок Гоголя. Розвивативміннявизначати та ставити суттєві запитання для прояснення різноманітних позицій, що дозволяє приймати кращі рішення; усвідомлювати відповідальність за результати спільної роботи; використовувати комп’ютерні технології як інструмент для спілкування, досліджень, організації, оцінювання інформації, володіти базовим розумінням етичних/правових питань, пов’язаних з доступом та використанням інформації. Виховувати бажання і здатність навчатися протягом всього життя.

Опис оцінювання

На початку роботи надпроектом для визначення навчальних потреб учнів використовую анкетування, таблицю «ЗХД», журнали спостережень. Впродовж роботи над проектом застосовую серед учнів самооціонювання та взаємооцінювання за формами оцінювання для роботи в групах та самооцінки. На прикінці роботи над проектом оцінюється проект за формою оцінювання публікації, презентації. Учні та остаточно заповнюють таблицю «ЗХД».

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери