Відмінності між версіями «Портфоліо Пирога Сергія з теми "Чотирикутники навколо нас"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Місто\село, район, область)
(Контактні дані)
Рядок 67: Рядок 67:
  
 
==Контактні дані==
 
==Контактні дані==
 +
sggpyrig1969@gmail.ru
  
 
=Відомості про тренінг=
 
=Відомості про тренінг=

Версія за 20:36, 11 серпня 2013


Назва навчальної теми

Чотирикутник

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

ОСНОВНИЙ ПРЕДМЕТ - МАТЕМАТИКА

Другорядні (дотичні) навчальні предмети - ІНФОРМАТИКА,КРЕСЛЕННЯ

Вік учнів, клас

14 років , 8 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Учні представлять свої результати своїх досліджень у вигляді або презентації, або інформаційного бюлетеню, або вікі. Інструктаж щодо опанування навичками використання цих інструментів повинен щоденно бути включений у процес занять. 1 Тиждень Навчальна тема розпочинається з ознайомлення учнів з Ключовим запитанням:Чи використовуємо ми чотирикутники в повсякденному житті? Попросіть учнів подумати самостійно про запитання, а потім обговоріть їх відповіді. Запитайте, хто добровільно хоче поділитися своєю відповіддю з цілим класом. Оголосіть наступне запитання до проекту: Що таке чотирикутники? Поясніть учням, що вони вивчатимуть це питання упродовж своєї роботи над проектом. Почніть проект зі стартової презентації. Методом мозкового штурму визначте можливі теми, які могли б мати відповідні набори даних. Обговоріть та оцініть ідеї учнів, які вони пропонують Обговоріть друковані та електронні ресурси для збору даних. Можливі теми можуть включати: -Аксіоми планіметрії -Паралельність прямих -Кути при паралельних прямих Попередні знання учнів з проблеми проекту оцініть за допомогою асоціативного куща та З-Х-Я-ДЗ таблиці. Роздайте учням Форми оцінювання презентації, блогу та вікі-статті проведіть їх обговорення. Попросіть учнів використовувати Форми, щоб допомогти їм оцінити свій прогрес і те, як просувається їх навчання. Учні мають об’єднатися в малі групи ( від 3 до 5 в кожній) і обрати собі одну з тем для дослідження. 2 Тиждень Запросіть учнів обговорити нове Тематичне запитання:Що таке паралелограм? Види паралелограмів. Групи учнів, відповідно до обраних тем , мають дослідити відповіді на Тематичні запитання. Учні повинні створити два кінцеві продукти свого проекту, які включають відповіді на питання, а також Тематичне запитання, яке було обговорене в перший день: Що таке чотирикутники?

Кожна група має створити: по-перше -мультимедійну презентацію про своє дослідження (про тенденції та можливі наслідки, використовуючи математичні інструменти статистичного аналізу ), по-друге -інформаційний бюлетень, що містить короткі статті і графіки про можливі ефекти і наслідки тенденції По-третє -вікі-сайт про тему, включаючи наслідки та ефекти Дозвольте учням об’єднуватися в групи за власним бажанням. Членство в команді може бути сформоване на основі теми, до якої вони мають інтерес. Кожна група учнів повинна досліджувати різні теми. Нагадайте учням, щоб вони використовували Тематичне запитання в своїх проектах. Учні проводять дослідження користуючись Інтернетом та друкованими джерелами з своїх тем. Проведіть консультації з окремими учнями та групами для відповідей на їх запитання, обговорення їх тем, поясніть, як вони можуть відслідковувати прогрес у роботі та планувати свою роботу, та як буде відбуватися оцінювання їх мислення вищих рівнів. Потім провожу он-лайн опитування.

Сформулювати теореми, властивості фігур із планіметрії які використовуються при розв’язуванні задач на паралелограм і його види. Учні завершують своє дослідження, застосовуючи свої математичні знання. Учні створюють мультимедійні презентації та інформаційні блоги чи вікі. Нагадайте учням, щоб вони використовували свої Контрольні списки для перевірки та завершення своїх робіт. Проведення презентацій (усних виступів з демонстрацією мультимедійних презентацій). Використовуйте Форми оцінювання проектів для оцінювання робіт учнів. Учні захищають свої проекти на останньому уроці із теми.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Пиріг Сергій Григорович

Фах, навчальний предмет

вчитель математики

Навчальний заклад

Боромлянський НВК

Місто\село, район, область

село Боромля, Тростянецький район, Сумська область

Контактні дані

sggpyrig1969@gmail.ru

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

05-11.08.2013

Місце проведення тренінгу

Боромлянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад Тростянецької районної ради Сумської області

Тренери

Ніколаєнко Світлана Петрівна

Герасименко Наталія Вікторівна