Портфоліо Гуги Тетяни

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 21:09, 19 листопада 2017, створена Svitla (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Маленька лінія, а творить дива.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Навчальний предмет: Образотворче мистецтво.

Предмети, яких стосується: Всесвітня історія, історія України, інформатика

Вік учнів, клас

5 кл. 10 - 11 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект для 5 класу з образотворчого мистецтва передбачає глибоке ознайомлення учнів з поняттям «графіка». Під час роботи над проектом учні знайомляться з різними видами графіки, вчаться порівнювати інформацію із різних джерел, проводити аналіз, робити висновки, презентувати свою роботу. Результати роботи представляють у вигляді групової презентації на тему «Графіка».

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання здійснюється за графіком, що передбачає три етапи: а) оцінювання на початку проекту б) поточне оцінювання в) наприкінці роботи над проектом На початку проектної діяльності проводиться оцінка початкового досвіду та інтересів учнів за допомогою Попереднього тестування, формулюються проблемні питання, проводиться розподіл на 2 групи за допомогою Інструкції для об’єднання у пари, обговорюється план роботи за проектом, критерії оцінювання майбутніх робіт. Для виявлення початкових знань учнів використовується схема З-Х-Д. На основі цих форм визначається наявність необхідного рівня знань та умінь, а також визначаються навчальні потреби учнів. В процесі роботи над проектом учні виконують Поточне тестування для перевірки нових набутих знань. Учитель може змінювати деякі завдання для того, щоб досягти поставленої мети проекту. По завершенню проекту учитель оцінює результати роботи учнів за допомогою Форми оцінювання презентації. Учні за допомогою Учнівської презентації показують свої напрацювання. Вчитель оцінює роботу учнів за проект і виставляє середній бал. Усі оцінки зберігаються в Діаграмі оцінювання.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Діяльність вчителя: До початку проекту 1.Переглядає основні документи Інтел щодо проектної діяльності. 2.Готує буклет про Метод проектів, розробляє тест для Попереднього опитування, обробляє результати тестування, створює дидактичні матеріали для учнів, матеріали для оцінювання, інструкції, матеріали для фасилітації, Учительську презентацію. 3.Подає інформацію про початок роботи над проектом. На початку проекту 1.Демонструє учням Учительську презентацію, яка допоможе учням зрозуміти завдання проекту та буде прикладом презентації (як документ та як форма презентування). 2.Допомогає учням об'єднатися у групи та вибрати лідера, розподілити обов'язки, затверджує графік роботи над проектом в кожній групі. 3.Створює електронний журнал проекту у вигляді таблиці та діаграми оцінювання. В ході проекту 1.Консультує учнів під час роботи над проектом. 2.Відстежує роботу учнів, створює ситуацію успіху для найбільш проблемних учнів. 3.Заохочує привітальними листівками на дошці об'яв у школі. 4.Готує учнів до публічної презентації своїх робіт. Наприкінці проекту 1.Проводить презентацію проекту для запрошених (школяри, батьки учнів, адміністрація закладу). 2.Підводить підсумки проекту, рефлексує разом з учнями.

Діяльність учнів: До початку проекту 1.Відповідають на запитання тесту. 2.Знайомляться з буклетом про Метод проектів. На початку проекту 1.Знайомляться з Учительською презентацією. 2.Об'єднуються у групи та вибирають лідера, розподіляють обов'язки, створюють графік роботи над проектом в кожній групі. 3.Знайомляться з формами оцінювання, інструкціями та дидактичними матеріалами. В ході проекту 1.Консультуются у вчителя.

2.Виконують завдання: 

а) підготувати мультимедійні презентації з тем: • Види графіки • Жанри графіки • Техніки графіки які пізніше буде об’єднано в одну Учнівську презентацію. 3.Знайомляться з різними джерелами інформації, вчаться її обробляти, робити висновки. 4.Створюють групові та індивідуальні презентації . 4.Готуються до публічної презентації своїх робіт. 5.Запрошують на презентацію гостей. В кінці проекту 1.Презентують усією групою свою роботу. 2.Підводять підсумки проекту.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери