Відмінності між версіями «НВК "Долинська гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3"»
(→Історія школи) |
(→Заступник директор з виховної роботи: Куліченко Людмила Володимирівна) |
||
Рядок 32: | Рядок 32: | ||
Виникали негаразди з технікою, бували недопостачання будматеріалів, примхи погоди, та мета виправдовувала цілі. Адже нова школа – це храм, в якому тисячі дітей зможуть здобути знання, отримати путівку в життя.Школа почала роботу в такому вчительському складі: Романченко Володимир Миколайович – директор школи; Краснокутська Віра Олексіївна– заступник директора з навчально-виховної роботи; Прокопенко Галина Іванівна – заступник директора з виховної роботи; | Виникали негаразди з технікою, бували недопостачання будматеріалів, примхи погоди, та мета виправдовувала цілі. Адже нова школа – це храм, в якому тисячі дітей зможуть здобути знання, отримати путівку в життя.Школа почала роботу в такому вчительському складі: Романченко Володимир Миколайович – директор школи; Краснокутська Віра Олексіївна– заступник директора з навчально-виховної роботи; Прокопенко Галина Іванівна – заступник директора з виховної роботи; | ||
− | [[Файл:45673967.jpg]] | + | [[Файл:45673967.jpg|thumb|left|]] |
Варнавська Лариса Олексіївна, Сніжко Інна Максимівна – учителі української мови та літератури; Шишенко Вікторія Василівна, Левченко (Чуприна) Ольга Анатоліївна, Свічкарьова Інна Борисівна – учителі російської мови та літератури; Журба Раїса Борисівна, Олійник Тамара Михайлівна – учителі математики; Нікіфорова Ніна Степанівна, Рубаненко (Василенко) Вікторія Станіславівна, Шеремет Тетяна Володимирівна – учителі іноземної мови; Ковальчук Марія Михайлівна,Тарасова Інна Анатоліївна – учителі географії; Дробот Сергій Дмитрович – учитель технічної праці; | Варнавська Лариса Олексіївна, Сніжко Інна Максимівна – учителі української мови та літератури; Шишенко Вікторія Василівна, Левченко (Чуприна) Ольга Анатоліївна, Свічкарьова Інна Борисівна – учителі російської мови та літератури; Журба Раїса Борисівна, Олійник Тамара Михайлівна – учителі математики; Нікіфорова Ніна Степанівна, Рубаненко (Василенко) Вікторія Станіславівна, Шеремет Тетяна Володимирівна – учителі іноземної мови; Ковальчук Марія Михайлівна,Тарасова Інна Анатоліївна – учителі географії; Дробот Сергій Дмитрович – учитель технічної праці; | ||
− | + | [[Файл:45673969.jpg|thumb|left|]] | |
Щербіна Світлана Миколаївна – учитель біології; Завірюха Інна Леонідівна – учитель обслуговуючої праці; Коваль Олена Валентинівна – учитель музики та співів; Зозуля Олександра Максимівна, Бондюк Наталія Григорівна, Коваленко (Шмагайло) Ольга Петрівна, Гузема Ірина Миколаївна, Бондаренко Олена Дмитрівна, Гнатусько Людмила Миколаївна, Григоренко Ольга Миколаївна, Лисицька Ірина Сергіївна, Сергієнко Юрій Олексійович, Рогатюк | Щербіна Світлана Миколаївна – учитель біології; Завірюха Інна Леонідівна – учитель обслуговуючої праці; Коваль Олена Валентинівна – учитель музики та співів; Зозуля Олександра Максимівна, Бондюк Наталія Григорівна, Коваленко (Шмагайло) Ольга Петрівна, Гузема Ірина Миколаївна, Бондаренко Олена Дмитрівна, Гнатусько Людмила Миколаївна, Григоренко Ольга Миколаївна, Лисицька Ірина Сергіївна, Сергієнко Юрій Олексійович, Рогатюк | ||
Рядок 42: | Рядок 42: | ||
Олена Олексіївна, Григор’єва (Сіденко) Тетяна Іванівна – учителі початкових класів; Семенець Сергій Олександрович – керівник ДПЮ; Стефанюк Світлана Миколаївна – учитель історії; Кудрявцев Анатолій Іванович, Бондюк Євгеній Анатолійович – учителі фізичного виховання; | Олена Олексіївна, Григор’єва (Сіденко) Тетяна Іванівна – учителі початкових класів; Семенець Сергій Олександрович – керівник ДПЮ; Стефанюк Світлана Миколаївна – учитель історії; Кудрявцев Анатолій Іванович, Бондюк Євгеній Анатолійович – учителі фізичного виховання; | ||
− | [[Файл:45673960.jpg]] | + | [[Файл:45673960.jpg|thumb|right|]] |
Бондаренко Тамара Миколаївна – бібліотекар; Поліщук Олег Павлович – учитель фізики; Оропай (Ніколенко) Наталя Іванівна – вихователь групи продовженого дня; Демченко (Хильченко) Світлана Дмитрівна – учитель образотворчого мистецтва; Бондарчук Оксана Миколаївна – педагог-організатор.}} | Бондаренко Тамара Миколаївна – бібліотекар; Поліщук Олег Павлович – учитель фізики; Оропай (Ніколенко) Наталя Іванівна – вихователь групи продовженого дня; Демченко (Хильченко) Світлана Дмитрівна – учитель образотворчого мистецтва; Бондарчук Оксана Миколаївна – педагог-організатор.}} |
Версія за 16:48, 14 квітня 2013
Зміст
- 1 загальна інформаця про навчальний заклад'
- 2 Директор: Свічкарьова Інна Борисівна
- 3 Заступник директора з ВНР: Тарасова Інна Анатоліїва
- 4 Заступник директора з ВНР(початкова школа): Марченко Інна Констянтинівна
- 5 Заступник директор з науково-методичної роботи: Олійник Тамара Михайлівна
- 6 Заступник директор з виховної роботи: Куліченко Людмила Володимирівна
- 7 Навчання Intel "Шлях до успіху"
- 8 Корисні посилання
- 9 Наш фотоклуб
загальна інформаця про навчальний заклад'
Адміністрація школи
Директор: Свічкарьова Інна Борисівна
Заступник директора з ВНР: Тарасова Інна Анатоліїва
Заступник директора з ВНР(початкова школа): Марченко Інна Констянтинівна
Заступник директор з науково-методичної роботи: Олійник Тамара Михайлівна
Заступник директор з виховної роботи: Куліченко Людмила Володимирівна
|
Наші контакти
'Електронна адреса кабінету інформатики kab.inform3@gmail.com'
Навчання Intel "Шлях до успіху"
Про наше навчання
Наші проекти
Рука допомоги