Ресторани швидкого харчування Макдональдс: за чи проти?

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 18:09, 15 вересня 2012, створена Kost-licey (обговореннявнесок) (Повний План вивчення теми)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Харчування Ресторани швидкого харчування Макдональдс: за чи проти?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

англійська мова, біологія, ОБЖ, інформатика

Навчальні цілі

Навчити логічно будувати свої повідомлення, правильно використовувати нову лексику,продовжити формувати навички монологічного та діалогічного мовлення, навчити використовувати ІКТ для переконливого результату своїх відповідей, сформувати навички роботи з Інтернетом, роботи в групах, оцінювати себе та інших. Виховувати правильне ставлення до здорового способу життя, до їжі як головного постачальника енергії для повноцінної життєдіяльності людини

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту

Проект призначений для учнів 7 класів загальноосвітніх навчальних заходів І-ІІІ ступенів. Тема за програмою «Харчування». В межах реалізації проекту учні класу будуть поділені на декілька груп стосовно їх побажань та нахилів (критичне мислення, вирішення проблемних ситуацій, співпраця,робота з технікою), виявлених вході попереднього опитування. На деяких уроках відбудуться презентації результату діяльності кожної з груп,на підсумковому уроці з теми буде створено продукт проекту рекламний буклет «Здорове меню для Макдональдса». Основні види діяльності учнів: робота з інформаційними джерелами з даної теми, підготовка презентацій за темами ”Вплив їжі на здоров’я людини”, ”Фаст-фуди та мистецтво маркетингу,розробити найкраще меню для школяра.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми
План впровадження проекту

Навчальні цілі

Опис оцінювання

На початку проекту: - виявлення готовності учнів до виконання проектної діяльностї та визначення сподівань учнів від проектної діяльності; - діагностування початкового рівня володіння ІКТ учнями; - розподіл груп за інтересами та ступеню підготовки; - оцінювання Інтернет-ресурсів, які будуть використані в межах проекту. - провести актуалізацію знань учнів за темою проекту через обговорення питань, присвячених темі проекту (стартова презентація учителя); - розділити учнів на творчі групи та обговорити план роботи кожної групи. протягом роботи над проектом: - робота з інформаційними джерелами; - розробка критеріїв оформлення учнівських матеріалів; - обговорення проміжних результатів за групами; - створення критеріїв оцінювання учнівських робіт; - створення презентацій та буклету; - діагностування рівня компетентності учнів по темі проекту. Наприкінці роботи над проектом: - презентація кінцевого результату груп; - оцінювання рівня виконання продуктів та компетентності в використанні ІКТ; - різні види оцінювання робіт.

Діяльність учнів та вчителя

На підготовчому етапі учитель ознайомлює батьків з методом проектів буклет На початку першого етапу роботи учні знайомляться з методом проектів, з темою проекту переглядаючи презентацію вчителя. Після цього заповнюють форми для вхідного оцінювання навчальних потреб учнів. За допомогою результатів оцінювання формулюють питання, що цікавлять учнів та за допомогою мозкового штурму відповідають на проблемні питання проекту. З презентації вчителя учні отримують завдання та питання, на які їм необхідно відповісти під час виконання проекту. Учні діляться на 3 групи за результатами вхідного оцінювання. Кожна група складає план проектної діяльності та розподіляють ролі, що виконують різні члени групи. 2 етап. Учні починають збирати необхідну інформацію, спілкуються з батьками, вчителями, працюють в Інтернеті. Оцінюють знайдену інформацію. Учні спілкуються між собою з приводу своєї проектної діяльності. Виконують завдання на перевірку отриманих знань з теми. Заповнюють форми для само оцінювання та взаємооцінювання. 3 етап. Працюючи в групах учні створюють кінцевий продукт своєї діяльності. Кожна група представляє свою роботу на підсумковому етапі уроку, роблячи презентацію для класу. Відбувається оцінювання навчальних досягнень учнів, рівня розвитку навичок мислення високого рівня.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Олена Олександрівна Чаплигіна

Фах, навчальний предмет

учитель іноземної мови

Навчальний заклад

Костянтинівський ліцей із ЗШ I-II ступенів

Місто\село, район, область

м. Костянтинівка, Донецька область

Контактні дані

elchap@rumbler.ru

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

10-14 вересня 2012 року

Місце проведення тренінгу

м. Костянтинівка, Донецька область

Тренери

Жадан Ольга Іванівна