Портфоліо Марусин Уляни Володимирівни "Чому Британія велика?"
Зміст
Назва навчальної теми (творча назва)
Чому Британія велика?
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
англійська мова, інформатика, історія, географія, всесвітня література
Навчальна тема (як записано в програмі)
Велика Британія
Вік учнів, клас
12-13 років, 7 клас
Стислий опис
Ми вивчаємо англійську мову – рідна мову Великої Британії. А чому ж Британія Велика? Давайте дізнаємося про це у розробці нашого проекту. Основна ідея проекту полягає розвинути в учнів навички мислення високого рівня, а саме: навчити учнів збирати інформацію, аналізувати та класифікувати її, висувати гіпотези, обговорювати дослідження. Під час проекту учні досліджують роль Парламенту та Королеви Великобританії, знаходять інформацію про традиції, символи та свята британців, беруть інтерв’ю про визначні місця Лондона.
Повний План вивчення теми
в цьому розділі має бути вміщене посилання на План вашої навчальної теми з використанням проектів, який розміщений в Інтернеті
Навчальні цілі (скопіювати з Плану)
Учні розвивають уміння свідомо та правильно складати речення. Вони навчаються ефективно співпрацювати в групі. Вчаться здобувати інформацію з Інтернету; узагальнювати інформацію, робити на її основі власні висновки. Користуються словником та іншою довідковою літературою. Розвивають уміння розуміти основний зміст газетних, журнальних, публікацій науково-популярного і публіцистичного стилів, виділяти головну думку. Розвивають уміння робити повідомлення за певною ситуацією в межах визначених сфер спілкування; передавати основний зміст прочитаного, побаченого або почутого, висловлюючи своє ставлення до осіб, подій, явищ, тощо, про які йдеться. Навчаються робити нотатки; складати інструкції. Навчаються працювати з програмами Word, PowerPoint, Publisher, створюючи свої презентації, публікації та веб-сайти.. Діти вчаться обговорювати питання, адаптувати текст, змонтовувати знайдений матеріал. При заповненні дидактичних матеріалів учні розвивають навички мислення високого рівня, аналізуючи результати та висновки в ході проекту. Розвивають вміння аргументовано доводити власну думку, правильно використовуючи цитування. Вчаться встановлювати зв’язки з іншими учнями в світі. Ознайомлюються із поняттям про авторське право та використовують посилання на використані джерела інформації.
Опис оцінювання (скопіювати з Плану)
Учні будуть оцінюватись за державними критеріями оцінювання досягнень учнів, за допомогою форм оцінювання, що містяться в Портфоліо.
Діяльність учнів (скопіювати з Плану)
Перед початком проекту учні ознайомлюються із презентацією вчителя, з якої вони дізнаються про сам проект, його етапи, цілі та завдання. До цієї презентації учні будуть звертатися на протязі роботи в проекті. На початку роботи учні розробляють план дослідження і презентації представлення результатів і висновків дослідження , сценарій. Учні діляться на групи, здійснюють пошук в Інтернеті інформації з теми проекту, добирають малюнки та ілюстрації, обговорюють знайдену інформацію, пропонують свої ідеї винаходів, дають їм оцінку, визначають кращі ідеї та створюють мультимедійну презентацію в програмі PowerPoint, яку демонструють на першому етапі проекту. Під час другого етапу проекту учні складають план публікації, діляться на групи, шукають інформацію в Інтернеті, підбирають малюнки, пишуть статті, виконують творчі завдання, малюють та сканують малюнки, спілкуються з однолітками та створюють публікацію. Учні роздруковують свої публікації і роздають однокласникам. На третьому етапі проекту учні обговорюють план, вивчають електронну літературу та джерела Інтернету, працюють в групах та індивідуально, створюють веб-сторінку за допомогою програми Publisher 1 група – «Історики» – знаходять в літературі чи в Інтернеті інформацію про національні символи та свята Великобританії. Створюють презентацію. 2 група – «Дослідники» – досліджують роль Парламенту та Королеви в Об’єднаному Королівстві. Створюють публікацію. 3 група – «Журналісти» – беруть інтерв’ю у свого друга з Англії про визначні місця Лондона, проводять опитування про визначні місця Лондона, створюють веб-сайт.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Уляна Марусин
Фах, навчальний предмет
вчитель англійської мови
Навчальний заклад
Ланчинська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Місто\село, район, область
смт. Ланчин Надвірнянський район Івано-Франківська область
Контактні дані
3-24-75