Відмінності між версіями «Портфоліо Шевченко Раиса ?ванована»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Опис оцінювання)
(Ім'я, прізвище)
 
(не показані 12 проміжних версій 2 учасників)
Рядок 19: Рядок 19:
  
 
==Повний План вивчення теми==
 
==Повний План вивчення теми==
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B_-09Qgrg0W-cWZibmFpNWprdXM/edit]
  
 
=Навчальні цілі=
 
=Навчальні цілі=
Рядок 31: Рядок 32:
  
 
=Діяльність учнів=
 
=Діяльність учнів=
На початку проекту перед учнями постає  екологічна проблема – в результаті глобальних катастроф всі материки поступово затоплюються. Людству необхідно будувати міста під водою. В якому океані це найкраще зробити?
 
Під час демонстрації вчительської презентації, учні відповідають на питання мозкової атаки (застосовуються [https://docs.google.com/open?id=0B2JR_hpYL2vUcG9DcVRqOEtKdm8 діаграма] та [https://docs.google.com/open?id=0B2JR_hpYL2vUNFMzRWJnTVg4b28 карта]), розбиваються на групи для обговорення тематичних питань(використовується розрізана на частини карта океану) . Ці групи залишаються працювати над тематичними питаннями далі.
 
 
На перших кроках проекту,  учні знайомляться з характеристиками навколишнього середовища, в якому може жити людина.  Надалі, вивчаючи тему «Океани» з географії, учні виділяють ті  властивості кожного океану, які задовольняють життєвим умовам людини. На даному етапі учасники проекту працюють з інтернет-ресурсами для ознайомлення з  позапрограмним, додатковим, матеріалом (статті, відео, фото), щоб заповнити даними порівняльні таблиці, вчаться критично оцінювати веб-сторінки та інформацію. Для організації пошуку в Інтернет використовують [https://docs.google.com/file/d/0B2JR_hpYL2vUc1Rhc3A3b0NuNkU/edit інструкцію].По закінчені теми, виконуючи практичну роботу, учні порівнюють всі характеристики й властивості океанів та визначають той океан, який найкраще пристосований для підводного життя людини.
 
 
Учнівська група «'''Вчені Біологи»''' визначають  умови навколишнього середовища, в яких можуть жити українці. Дослідження проводять спостерігаючи за своїм навколишнім середовищем і  порівнюючи його стан  з санітарно-гігієнічними нормами. Результати оформлюють у вигляді комп’ютерної презентації.
 
 
Групі «'''Інженери Гідрологи'''» потрібно відповідно до умов, складеними біологами,описати  ті властивості океанів, за якими можна визначити придатність певного океану для підводного життя. Для цього учні  знайомляться з навчальним матеріалом, перегладають рекомендовані художні, навчально-публіцистичні фільми,  читають художні твори. .  Отримані характеристики  оформлюють  у вигляді порівняльної таблиці та розташовують їх у вікі–статі в Інтернеті.
 
 
Група «'''Мешканці підводного світу'''» повинні ознайомитися з умовами, складеними біологами, характеристиками океанів, описаних гідрологами;  проаналізувавши результати,  визначити найкращий океан для існування підводне місто українців; створюють проект міста у вигляді малюнку (публікації, фото колажу, мультимедії), для створення проекту підводного міста користуються [http://underwatercity2012.blogspot.com блогом для фасилітації].
 
 
Під час проекту вчитель надає додатковий матеріал та джерела додаткової інформації, допомагає учням, виступає як фасилітатор.
 
По закінчені проекту на останньому уроці проводиться учнівська конференція, на яку запрошено товаришів, педагогів та адміністрацію,  батьків.
 
 
[[Wiki стаття Гідрологів]]
 
 
[http://underwatercity2012.blogspot.com Блог "Мешканців підводного міста"]
 
 
[https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dHNZR0FzV2ZMd05JT2ttZndxQms2NXc6MQ#gid=0 Анкета для учнів (опитувальник)]
 
  
 
=Корисні посилання=
 
=Корисні посилання=
http://cikave.org.ua/
 
  
http://www.eco-live.com.ua/
+
https://docs.google.com/file/d/0B_-09Qgrg0W-QS10YnlxVF91NEE/edit
 
+
http://video.meta.ua/3856716.video
+
 
+
http://www.krugosvet.ru/
+
 
+
http://www.computerra.ru/online/list/348217/
+
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
 
==Ім'я, прізвище==
 
==Ім'я, прізвище==
[http://wiki.iteach.com.ua/%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%87:%D0%9A%D1%81%D1%8E%D1%88%D0%B0 '''Пересунько Оксана Вікторівна''']
+
Шевченко Раїса Іванівна
  
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==
Викладач  інформаційних технологій
+
Викладач  світової літератури
 +
 
 
==Навчальний заклад==
 
==Навчальний заклад==
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
+
Одеська СШ №69
 +
 
 
==Місто\село, район, область==
 
==Місто\село, район, область==
м. Миколаїв
+
м. Одеса
 +
 
 
==Контактні дані==
 
==Контактні дані==
Адреса електронної пошти:  ksena.vik@gmail.com
+
Адреса електронної пошти:  raisashevchenko82@gmail.com
  
 
=Відомості про тренінг=
 
=Відомості про тренінг=
 
==Дати проведення тренінгу==
 
==Дати проведення тренінгу==
19.06.2012 - 23.06.2012
+
13.08 2012 - 17.08.2012
 +
 
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
Одеська ЗОШ №94
+
Одеська СШ №69
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==
Шевчук Лариса Петрівна, 
+
Якімова Катерина Володиміривна
Скрипка Анна Володимирівна
+
[[Категорія: 10 версія]]
+
[[Категорія: НП "Відкритий світ"]]
+
[[Категорія: Проект для учнів 7 класу]]
+
[[Категорія: Географія]]
+

Поточна версія на 14:54, 16 серпня 2012