Відмінності між версіями «Група 2 09.01.2014»
Матеріал з Iteach WIKI
| Рядок 8: | Рядок 8: | ||
Спостерігати за роботою учнів та вносити корективи. | Спостерігати за роботою учнів та вносити корективи. | ||
| − | |||
|- | |- | ||
|Не вміють планувати роботу. | |Не вміють планувати роботу. | ||
| Рядок 14: | Рядок 13: | ||
|- | |- | ||
|Не вміють розподілити обов'язки членів групи. | |Не вміють розподілити обов'язки членів групи. | ||
| − | | Чітко визначити обов'язки кожного члена групи. | + | | Чітко визначити та обговорити обов'язки кожного члена групи. |
|- | |- | ||
| − | |Не оцінювати проміжні результати. | + | |Не вміють оцінювати проміжні результати. |
| − | |Обговорення проміжних результатів між членами групи | + | |Обговорення проміжних результатів між членами групи та узгодження їх з інструкцією щодо оцінюваннякінцевого результату. |
|} | |} | ||
Поточна версія на 09:55, 9 січня 2014
| Проблема | Розв'язання проблеми |
|
Не вміють систематизувати та узагальнювати отриманий результат. |
Навести приклади аналогічних вдалих проектів.
Спостерігати за роботою учнів та вносити корективи. |
| Не вміють планувати роботу. | Створення конкретних інструкцій щодо плану роботи над проектом. |
| Не вміють розподілити обов'язки членів групи. | Чітко визначити та обговорити обов'язки кожного члена групи. |
| Не вміють оцінювати проміжні результати. | Обговорення проміжних результатів між членами групи та узгодження їх з інструкцією щодо оцінюваннякінцевого результату. |
Вирішення