<?xml version="1.0"?>
<feed xmlns="http://www.w3.org/2005/Atom" xml:lang="uk">
		<id>http://wiki.iteach.com.ua/index.php?action=history&amp;feed=atom&amp;title=%D0%9F%D0%BB%D0%B0%D0%BD_%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83_%D1%83_3-%D0%BC%D1%83_%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%96</id>
		<title>План відкритого уроку у 3-му класі - Історія редагувань</title>
		<link rel="self" type="application/atom+xml" href="http://wiki.iteach.com.ua/index.php?action=history&amp;feed=atom&amp;title=%D0%9F%D0%BB%D0%B0%D0%BD_%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83_%D1%83_3-%D0%BC%D1%83_%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%96"/>
		<link rel="alternate" type="text/html" href="http://wiki.iteach.com.ua/index.php?title=%D0%9F%D0%BB%D0%B0%D0%BD_%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83_%D1%83_3-%D0%BC%D1%83_%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%96&amp;action=history"/>
		<updated>2026-05-04T01:17:54Z</updated>
		<subtitle>Історія редагувань цієї сторінки в вікі</subtitle>
		<generator>MediaWiki 1.24.1</generator>

	<entry>
		<id>http://wiki.iteach.com.ua/index.php?title=%D0%9F%D0%BB%D0%B0%D0%BD_%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83_%D1%83_3-%D0%BC%D1%83_%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%96&amp;diff=873717&amp;oldid=prev</id>
		<title>Valeria.akhmetzianova92: Створена сторінка: Тема: Скоро канікули!  Мета: Повторити пори року та назви місяців, ознайомити учнів з нов...</title>
		<link rel="alternate" type="text/html" href="http://wiki.iteach.com.ua/index.php?title=%D0%9F%D0%BB%D0%B0%D0%BD_%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83_%D1%83_3-%D0%BC%D1%83_%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%96&amp;diff=873717&amp;oldid=prev"/>
				<updated>2015-06-12T06:46:01Z</updated>
		
		<summary type="html">&lt;p&gt;Створена сторінка: Тема: Скоро канікули!  Мета: Повторити пори року та назви місяців, ознайомити учнів з нов...&lt;/p&gt;
&lt;p&gt;&lt;b&gt;Нова сторінка&lt;/b&gt;&lt;/p&gt;&lt;div&gt;Тема: Скоро канікули!&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Мета: Повторити пори року та назви місяців, ознайомити учнів з новими лексичними одиницями теми «Summer holidays», навчитися розповідати, що люди роблять влітку, активізувати вивчений граматичний матеріал (Future Simple); розвивати навички монологічного мовлення, читання та аудіювання; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань, показати зв’язок навчального матеріалу із життям.&lt;br /&gt;
Обладнання: тематичні малюнки «Holidays activity», картки з граматичними вправами, кроссворд, підручник,друкований зошит&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Хід уроку&lt;br /&gt;
I.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО СПІЛКУВАННЯ&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
1.Початок уроку. Бесіда з учнями. Організація класу. &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Teacher: Good morning pupils! How are you? I’m glad to see you!&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Учні відповідають на поставлені запитання та займають свої місця.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
2.Повідомлення цілей уроку&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
T.: Today we are going to start learning a new theme “Summer holidays”. We’ll do a lot of interesting exercises, read a text, solve crossword and so one. But first of all let’s check your homework.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
3.Перевірка домашнього завдання&lt;br /&gt;
T.: You had to revise all the seasons and names of the months. I want you to solve this rebus and check your knowledge. &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Діти виходять по черзі до дошки, на якій зображений ребус, та серед різноманітних літер знаходять усі назви місяців і самостійно записують їх у табличку відповідну до назви пори року.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
WINTER	SPRING	SUMMER	AUTUMN&lt;br /&gt;
			&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
SDFGJANUARYPOIHG&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
MAYQWOAPKIKEJSG&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
NHOIJTAUGUSTPEOP&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
IEOIGINOVEMBERUH&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
APRILDRTFYGHJDXC&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
HJAFIHGFEBRUARYD&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
SDHKJSEPTEMBERSV&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
HDSJUNEPOSDFJULY&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
UIJKOPOTDECEMBER&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
MARCHASRDTRTIYO&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
SGEFVOCTOBEREWR&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
1.Повторення граматичного матеріалу&lt;br /&gt;
Учитель нагадує учням утворення речень у простому майбутньому часі та пропонує потренуватися.&lt;br /&gt;
Діти отримують на листочках передбачення на майбутнє літо, але ці передбачення є неповними. Для їх завершення необхідно дієслово, що стоїть у дужках в інфінітиві, поставити у простий майбутній час. &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
2. Фізкультхвилинка&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Учні разом з вчителем роблять зарядку під пісню «Clap your hands»&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
3. Подання нового матеріалу&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
1)Етап говоріння &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Учитель задає учням навідні запитання:&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
-Do you like summer?&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
-Is it hot or cold?&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
-What do we have in summer?&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
-Can we make a snowman in summer?&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Після цього учитель показує учням тематичні малюнки з теми «Summer holidays» та промовляє нові вирази. Учні декілька разів повторюють та будують речення. Наприклад: We can swim in summer.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
2)Етап читання та аудіювання&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Учитель пропонує учням ланцюжком прочитати та перекласти діалог на ст.122 впр.4&lt;br /&gt;
Один учень читає, та вибирає з класу ту людину,яка буде перекладати і т.д. Учитель контролює правильність вимови та перекладу.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
4.Закріплення матеріалу&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Для закріплення теми учні вирішують кросворд на дошці.&lt;br /&gt;
		&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
1.The weater is… in summer.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
2. It is the second autumn month&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
3.The color of the summer sky&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
4.We can swim there&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
5.Children like to … a bike in summer&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
6. We go there for 2-3 weeks in summer&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
7. It is the second summer month.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
8. We can do it in the sea or in the river&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
1. Підведення підсумків уроку, пояснення дом. завдання&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
-Do you like our lesson? Was it easy or difficult? Why? &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Діти діляться своїми враженнями від уроку.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Домашнє завдання: підготувати розповідь «Why do I like summer?» &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Учитель пояснює особливості виконання цього завдання.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
2.Виставлення оцінок за урок та прощання&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Учитель оголошує оцінки за роботу на уроці та прощається з учнями.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
- I was glad to see you, have a nice day! Good bye!&lt;/div&gt;</summary>
		<author><name>Valeria.akhmetzianova92</name></author>	</entry>

	</feed>