Портфоліо на тему "Фізичні та хімічні явища. хімічні реакції та явища, що їх супроводжують"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук



Назва проекту

"Фізичні та хімічні явища. хімічні реакції та явища, що їх супроводжують"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет хімія. Другорядні предмети фізика та біологія.

Навчальна тема (як записано в програмі)

"початкові хімічні поняття".

Вік учнів, клас

12-13років, 7клас

Стислий опис

Проект носить дослідницький характер, учні спочатку вивчають ознаки проходження хімічних реакцій та фізичних явищ ,вчаться вирізняти хімічні явища. Для закріплення теми діти самостійно виконують лабораторні досліди дотримуючись правил техніки безпеки. 1.презентація ідеї вивчення теми 2.форма для опитування [1] . 3.Публікація для представлення методу проектів . 4.форма батьківського дозволу для публікації роболти учня в мережі Інтернет. [2]

Повний План вивчення теми

план

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

повторити й поглибити знання про фізичні та хімічні явища; з’ясувати їхні істотні відмінності; сформувати поняття про хімічні реакції; з’ясувати ознаки хімічних реакцій та умови їх проходження за експериментальними даними; удосконалювати навички роботи з хімічними речовинами й лабораторним устаткуванням; експериментально визначити рівень засвоєння знань про хімічні реакції.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

На початку проекту учні опрацьовують та заповнюють таблиці ЗХЯД. Діти ознайомлюються з проектами, проходять анкетування. Після повного ознайомлення учні закінчують роботу з таблицями ЗХЯД. Виконують лабораторні досліди дотримуючись правил техніки безпеки, роблять відповідні висновки. Учні самостійно складають критерії самооцінювання та проводять його. 1.форма самооцінювання прикладу учнівської оботи [3]. 2.документ для фасилітації [4]. 3.Форма оцінювання wiki-статті учня [5].

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

На першому уроці вчитель повідомляє тему уроку, мету, ознайомлює з основними проблемними питаннями які виносяться на обговорення у вигляді презентації. Друга частина уроку експериментальна , діти виконують запропоновані досліди, дотримуючись правил техніки безпеки. На другому уроці учні захищають свої проекти. Працюючи над проектами діти використовують різні джерела інформації: підручники, збірники, Інтернет з метою правильної організації.вікі-стаття учня з теми "фізичні та хімічні явища. Хімічні реакції та явища, що їх супроводжують".

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

ЛЕСЯ ЯНІВ

Фах, навчальний предмет

Вчитель хімії, хімія

Навчальний заклад

Калуський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-III ступенів №10-ліцей»

Місто\село, район, область

М. Калуш Івано-Франківська обл.

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

14.08.2012р.-23.08.2012р

Місце провведення тренінгу

Калуський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-III ступенів №10-ліцей»

Тренери

Мельник Борис Миколайович