Портфоліо Чемерис Аліни Анатоліївни для учнів 7 класу з англійської мови за темою "Здоровий спосіб життя"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Здоровий спосіб життя

Основний та другорядні навчальні предмети

англійська мова,українська мова,географія, література

Вік учнів

клас 12-13 років, 7-клас.

Стислий опис проекту

В результаті роботи над проектом учні ознайомляться з різними видами продуктів, видами корисних речовин, необхідних для здорового способу життя. Дізнаються про правильне поєднання різних продуктів, дієтичне харчування та вплив фізичних вправ на здоров’я людей. Проект сприяє розвитку пізнавальних інтересів, виховує правильне відношення до власного здоров’я та до вживання корисної їжї.

План вивчення теми (вставити файл)

План проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

1. Перед виконанням проектів дати учням завдання, яке допоможе дізнатися чи вміють учні працювати в парах, малих групах ,розподіляти ролі, слухати, формувати свою точку зору? 2.Щоб оцінити чи вміють учні користуватись електронними засобами спілкування. Перед виконанням проекту запропонувати написати мені електронного листа. 3.Впродовж роботи над проектом планую вести «Журнал оцінювання», записи в якому допоможуть контролювати і аналізувати хід роботи над проектом. 4.Наприкінці роботи над проектом пропоную учням бланк бальної оцінки презентації проекту: - критерії оцінювання; -форма оцінювання портфоліо; -форма оцінювання звіту дослідницької роботи; -оцінювання створення презентації.

Діяльність учнів та вчителя

Попередньо до виконання проекту знайти в Інтернеті матеріали щодо правильного харчування як одного із засобів здорового способу життя, користуватися пам’яткою роботи в Інтернеті, скласти список термінів речовин, які присутні у продуктах харчування. Підготувати закладки для використання учнями під час читання для спрямування їх критичного мислення і розуміння значення здорового способу життя.

День перший.

Поставити учням Ключове питання’’Що треба робити, щоб бути здоровим? Почати обговорення це питання з учнями, чи всі правильно розуміють. Для тих, хто не досить усвідомлює у наступній вправі створити пари з більш обізнаними учнями та попросити обговорити це питання. Думки можуть бути різними. Вводимо поняття ’’точки зору’’ під час висловлювання. Поставити Тематичне запитання: 1. Чи потрібно робити фізичні вправи, щоб бути здоровим?

2.Яка їжа є корисною?

3.Чи треба дотримуватись дієти? Розповісти учням що, для різних частин організму людини є різні вправи та різні поживні речовини.

Показати учням, як використовувати закладки, на яких є статті щодо проекту. Закладки можна використати для спрямування учнів під час дослідження, як працювати зі схемами, робити висновки і з’ясовувати ідеї ідеї під час роботи над проектом.

День другий.

Попросити учнів порівняти поживні речовини, які необхідні для зміцнення кісток, хорошого зору, гарного волосся і т.д. Об’єднайте учнів у малі групи. Поставте завдання, щоб ці групи розробили мультимедійну презентацію для зіставлення корисних речовин у продуктах. Роздайте та перевірте Форму оцінювання презентації, щоб допомогти учням здійснювати моніторинг їхнього прогресу у ході роботи над презентацією.

День третій та четвертий.

Розгляньте Змістові питання:

1.Які корисні речовини є у продуктах? 2.У яких видах продуктів є різні корисні речовини? 3. Які продукти є дієтичними?’’ Обговоріть різні можливі точки зору з даного питання.

Об’єднайте учнів у малі групи і призначте кожній повідомлення про певну групу продуктів. Повідомте учнів, що вони мають описати результати роботи у блозі. Ознайомити учнів з прикладом учнівської роботи-учнівського блогу. Забезпечте учнів формами оцінювання для блогів. Під час планування ідей їхньої роботи учням слід використати графічні схеми, контрольні списки або техніку мозкового штурму. Спостерігайте за роботою груп, ставте їм питання і робіть нотатки про хід обговорення проблеми та прогрес, який учні досягли. Використати ці нотатки для того, планувати своє подальше викладання навчальної теми для того, щоб допомогти учням у спільній роботі та формування у них навичок самокерування та самооцінюванні у навчанні. Після того як учні почнуть генерувати свої перші ідеї щодо створення проекту, нагадати їм про таке поняття як корисні речовини, щоб переконатися, що вони включили цей елемент у перелік своїх ідей. Об’єднайте учнів у малі групи, щоб вони могли надати зворотній зв’язок до блогів один одного. Форма зворотного зв’язку допомагає організувати свої думки і також допомагає забезпеченню коструктивного зворотного зв’язку. Необхідно запланувати достатню кількість часу для груп, щоб вони могли проектувати, писати та публікувати свої роботи. Після завершення роботи попросіть учнів створити вікі-статтю, щоб поділитися своєю роботою з іншими людьми. список для вікі домомагає скеровувати роботу учнів під час роботи над вікі-статтею. Разом створіть Форму для опитування , щоб попросити відвідувачів сайту дати відповіді на питання, що допомагають з’ясувати, яким чином дотримуватись здорового способу життя. Розмістіть Форму для опитування на вікі-сайт Підсумок. Завершіть навчальний проект, зверненням до Ключового питання.Надайте свої коментарі та запропонуйте заповнити форму [1] оцінювання звіту або портфоліо дослідницької роботи.




22220111 1.jpeg
22220111 2.jpg

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Чемерис Аліна Анатоліївна

Фах, навчальний предмет

Вчитель ураїрської мови та літератури та англійської мови, навчальний предмет-англійська мова

Навчальний заклад

КЗШ №110

Місто\село, район, область

м.Кривий Ріг, Тернівський р-н, Дніпропетровська обл.

Контактні дані

chemeris110@gmail/com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

15-30 жовтня

Місце проведення тренінгу

КЗШ № 110

Тренери