Портфоліо Сєрової Наталії Миколаївни для учнів 7 класу з української мови за темою:"Знання рідної мови - двері у майбутнє"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Знання рідної мови - двері у майбутнє

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська мова, література, музика, образотворче мистецтво.

Вік учнів, клас

Учні 13 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Працюючи в даному проекті, учні 7-х класів вивчать дієприслівник як форму дієслова, вмітимуть грамотно застосовувати набуті знання в усному та писемному мовленні. Завдання проекту - виховувати всебічно розвинену комунікативну особистість, яка зуміє спрогнозувати свою самоосвітню діяльність.

План вивчення теми

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту за доцільне я вважала провести мозкову атаку,учні повинні були відповісти на задані запитання стосовно дієприслівника. Визначення попередніх знать та умінь учнів, а також очікуваних результатів відбувається за допогою Таблиці З-Х-Д. Під час заповнення та ведення свого блогу, який учні ведуть впродовж всього проекту, вони мають використовувати Форму оцінювання блогу. Під час наповнення та пошуку інформації на сайт керуються документом Критичне оцінювання веб-сторінок. Ці документи допоможуть їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне баження проблематики самого навчання в цілому. Періодичний перегляд та читання їх записів на відповідні коментарі та відгуки дозволяє оцінити розуміння учнів і за потребою скерувати їх навчання в правильне русло. Щоб перевірити грамотність учнів, тобто правопис дієприслівника,учім учасникам проекту був запропонований словниковий диктант. Творчі завдання мали на меті перевірити уміння учнів утворювати дієприслівники недоконаного і доконаного виду. У міні- диктанті учні повинні були правильно поставити розділові знаки у реченнях з дієприслівниковим зворотом і одиничними дієприслівниками. Тести допомогли перевірити знання учнів з теми « Дієприслівник». Учнівські презентації показали, що учні добре засвоїли тему, уміють знаходити у текстах дієприслівники, правильно їх писати, утворювати і визначати їхню роль у мовленні.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком роботи над виконанням проекту вчитель демонструє учням буклет про метод проектів:

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

.

Вчитель пояснює, як саме учні будуть працювати над проектом, ставить перед тими Ключові, Тематичні та Змістовні запитання (Презентація учителя). Учні об'єднані у три групи для проведення ефективного проектного дослідження. Діяльність груп відображується у блозі.

Приклад учнівської роботи

Відомості про автора

Наталія Сєрова

Фах, навчальний предмет

Улраїнська мова та література

Навчальний заклад

Криорізька загальноосвітня школа I-III ступенів №125

Місто\село, район, область

Місто Кривий Ріг,Жовтневий район,Дніпропетровська область.

Контактні дані

n.m.serova - gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

10-16 грудня

Місце проведення тренінгу

Криворізька загальноосвітня школа №125

Тренери

Дзівінська Олена Опанасівна