Портфоліо Гунько Єлизавети з теми «Чи є будівельні цеглинки живого організму?» , 9 клас

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

«Чи є будівельні цеглинки живого організму?»

Буклет до теми

Gunko1.jpg Gunko2.jpg

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Біологія

Вік учнів, клас

9 клас, 14 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект буде проводитися в 9 класі за темою:" Клітина – структурна одиниця живого". Під час роботи над проектом учні об'єднуються у три групи. Кожна з груп отримує завдання для дослідження. Необхідна інформація надається вчителем на уроці, за наданими вчителем посиланнями самостійно добувається учнями у інтернет середовищі. В ході проекту учні називають види клітин, особливості їх будови , функції, які вони виповняють, роз’яснюють взаеємозв”язок між будовою, локалізацією та функціями.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекта проводяться батьківські збори з метою ознайомлення батьків з проектом.Учні створюють Т-таблицю, щоб порівняти і зіставити факти і вимисел. Вони використовують інформацію для того, щоб відобразити наявні знання і готовність до роботи над проектом. В процесі роботи застосовується інтерактивний метод " мікрофон" - це технологія загально групового обговорення, вона дає змогу кожному учневі у визначеному порядку щось швидко сказати, висловлюючи свою думку. Вивчення рівня набутих знань учнів, здійснюється шляхом проведення тестових завдань та заповнення таблиці «ЗХД».

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком учням та їх батькам роздається публікація з теми «Метод проектів у навчанні». На 1 уроці демонструється вступна презентація вчителя з теми «Чи є будівельні цеглинки живого організму?» , яка направлена на з'ясування основних питань, які учні будуть вирішувати в ході роботи над проектом. При виконанні своїх проектів учні виконують наступну роботу: 1. Збір інформації з різноманітних Інтернет ресурсів та наукової літератури на тему: “ Види клітин, особливості їх будови , функції ”. 2. Обробка інформації, виконання графічного та статистичного оформлення результатів пошуку 3. Групове обговорення результатів досліджень

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Гунько Єлизавета Олександрівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель біології та хімії

Навчальний заклад

Оленівської ЗОШ |-||| ступенів

Місто\село, район, область

Дн-вська обл., Магдалинівський р-н, с. Оленівка

Контактні дані

тел. 0995622295

Відомості про тренінг

Проект відбувається в рамках тренінгу "Відкритий світ"


Дати проведення тренінгу

17-30 жовтня, 2017 року

Місце проведення тренінгу

Магдалинівська середня ЗОШ |-||| ступенів

Тренери

Теліпко Наталя Дмитрівна