Обговорення:Майстер-клас тренерів програми Intel "Навчання для майбутнього" в м. Львові, 17-19 квітня 2013 року

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Завдання для роботи з вікі:

1. Відкрити і переглянути інструкцію користувача сайту (посилання Правила роботи на сайті з головної сторінки).

2. Прочитати розділ "Назва статті" та "Створення статті". Не закривайте інструкцію, вона вам ще знадобиться.

3. Зі своєї персональної вікі-сторінки створити посилання на нову статтю "Стаття для експериментів ПРІЗВИЩЕ, ІМ'Я ПО БАТЬКОВІ".

4. Заповнити створену статтю, використовуючи шаблон сторінки тренінгу за 10 версією Програми (шаблони містяться у розділі "Актуальні шаблони" або "Методична скарбничка" головної сторінки).

5. Додати до сторінки категорію "Для чайників" (вона існує!!!).

6. Додати до сторінки для експериментів вміст шаблону персональної вікі-сторінки, відокремивши цю інформацію від попередньої горизонтальною лінією.

7. Вставити до експериментальної сторінки 2-3 зображення різного розміру. Створити статтю Педрада. Модуль 5. (як описано в Модулі 5) та розмістити посилання на неї з власної сторінки для експериментів.

8. Створити учнівську вікі-статтю, розмістивши на сторінці для експериментів посилання на неї. Наповнити учнівську вікі-статтю, використовуючи відповідний шаблон.

9. Перейти на сторінку обговорення експериментальної сторінки і заповнити її, використовуючи шаблон форми оцінювання демонстрації Портфоліо.

10. Зайти на персональну вікі-сторінку одного з колег на майстер-класі, перейти на сторінку обговорення, написати коментар та додати свій підпис.